додому Новини 5,5 тисяч абітурієнтів на Тернопільщині взяло участь у пробному тестуванні

5,5 тисяч абітурієнтів на Тернопільщині взяло участь у пробному тестуванні

539

zno5,5 тисяч абітурієнтів на Тернопільщині взяло участь у пробному тестуванні. Для них створили майже 20 пунктів тестування, де дві суботи поспіль майбутні вступники проходили тренувальні завдання. Зараз вони можуть звірити свої результати з іншими учасниками. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на сайті Івано-Франківського регіонального центру.

– Хто зареєструвався на українську мову і літературу та математику мали можливість попрацювати з двохрівневими тестами і розрахувати час і можливості щодо основної сесії. Крім того ми приділяємо велику увагу підготовці персоналу, бо вже незадовго 24 квітня вже відбудеться основна сесія з української мови і літератури і це також розглядалося як підготовка персоналу, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Взяли участь у тестування приблизно 94% зареєстрованих абітурієнтів. Організатори кажуть, обійшлося на пробному ЗНО без спроб списати чи скористуватися технічними засобами. Тому умови складання тестів були максимально наближені до справжнього іспиту. Наприкінці тесту учасники отримали бланки з відповідями і шкалу оцінювання, тож можуть самостійно підрахувати бал за виконані завдання.

– Пробне тестування пройшло організовано, з дорожніми картами. Жодних проблем не виникало, були певні технічні негаразди, які тут же на місці усувалися, – пояснив Юрій Шайнюк.