Головна суспільство 55 років відзначив Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж

55 років відзначив Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж

490

За чималу історію навчальний заклад має чим пишатись: підготував більше 30 тисяч фахівців різних спеціальностей, щороку тут відкривають нові спеціальності, а ще у  студентів тут традиційно цікаве дозвілля.

Історія коледжу почалась у 1958 році. Тоді тут здобували освіту 300 студентів. Із часом навчальний заклад успішно розивався. І в 1972 на його базі заснували Республіканську школу декораторів, яка тоді у Радянському Союзі була другим навчальним закладом такого типу після Московського. Цьогоріч Тернопільському  кооперативному торговельно-економічному коледжу –  55. Нині тут навчається понад 700 студентів.

Наталія Мушинська, студентка IV курсу Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу: "Тут я зустріла дуже багато хорших людей, друзів, тут дуже хороші викладачі, вони двють добрі знання, завжди входять в наше положення, допомогають, завжди підтримують нас".

На святкування завітали і перші випускники коледжу. За чорно-білими фотографіями тепло згадували роки навчання.  

Йосип Кутасевич, випускник Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу: "Цей технікум, він для мене особисто і для всіх, тому що ми були молоді, діти, і ці викладачі нам давали шлях, наставниками були, вони вчили не тільки професійності, вчили як йти і досвід на майбутнє".

Основним профілем Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу є торговельні спеціальності, бухгалтерський облік, фінанси, економіка та чимало інших.

Василь Мулярчук, директор Тернопільського кооперативного торговельно-економічного коледжу: "Ми гордимося нашими викладачами, в нас 18 викладачів вищої категорії, 2 кандидати наук, 5 викладачів навчаються в аспірантурі, тобто постійно підвищують свій професійний рівень, крім того наші викладачі беруть участь в конкурсах і минулого року наші викладачі отримали призові місця на конкурсі "Кращий викладач року" на рівні України".

Святкували ювійлей із розмахом: різноманітні майстер-класи, дефіле, виставки творчих робіт, гала-концерт.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here