додому Новини 5:3 – результат матчу між “Нивою” та чернівецькою “Буковиною”

5:3 – результат матчу між “Нивою” та чернівецькою “Буковиною”

484

vlcsnap-2014-10-23-18h41m42s2375:3. Такий результат матчу між “Нивою” та чернівецькою “Буковиною”. Команди відіграли пропущений поєдинок першого туру у першій лізі, який у результаті, турнірну користь приніс тернопільській “Ниві”.

Уже на 15-й хвилині “Нива” переважала “Буковину” у два м’ячі, втім, інтригу зустрічі цей показник не нівелював. Піднесені зелено-жовті пішли вперед аби забити ще, та бажання змінити рахунок сильнішим виявилося у гостей із Чернівців. Це довів 11-й номер “Буковини” Юрій Головачук, який скоротив відставання на 30-й хвилині матчу. При цьому, ще до перерви, гості могли відновити рівновагу – арбітр призначив пенальті в ворота “Ниви”. Втім цю нагоду суперники не використали, комплімент отримує голкіпер Василь Шпук.

Після перерви знову першими відзначилися гравці “Ниви”, пас від Гринченка використав сповна Володимиир Гудима. Черговий відрив у два м’ячі “Буковина” спростувала протягом 5 хвилин. Спершу відзначився Артем Тєрєхов, незадовго своєї нагоди не втратив Сивка, встановивши рахунок 3:3, станом на 72-гу хвилину матчу. Благо для тернопільських вболівальників, “Нива” зуміла оговтатись. Атакувальні потуги господарів спершу реалізував Семенюк, а уже в доданий час зустріч підсумував Ігор Озарків – 5:3 на користь “Ниви”.

– Відкритий футбол з обох сторін. Я кажу – в цій перестрілці пощастило господарям. Ну а так, якщо рахувати по тим момента,м що були – могли зіграти і 5:5, і 6:6. На жаль, свої моменти ми не використали, а суперник їх використав. А так, в принципі, сьогодні непогане шоу для глядачів вийшло, – поділився враженнями головний тренер ФСК “Буковина” Чернівці Юрій Гій.


– Я дуже переживав, тому що налаштувати на Чернівці, які, якщо думають, що вони на останньому місці, така прохідна команда, то я б не сказав. Досить організована і я дуже переживав перед ігрою, і дуже просив і вчора, і сьогодні, щоб вони собі не давали ніяких таких розслабленостей, тому що за це наказують. Як ви бачите, за це наказали. Тому, дякуючи нападаючим, забили на два більше але ігра ззаді – мабуть ми будем перший раз детально розбирати, тому що ну не може бути вдома стільки голів, – каже в.о. головного тренера ФК “Нива” Тернопіль Богдан Самардак.