додому благоустрій 500 тис. грн. коштувало Тернополю оновлення скверу імені Тараса Шевченка

500 тис. грн. коштувало Тернополю оновлення скверу імені Тараса Шевченка

578

Більш як півмільйона гривень та кілька місяців роботи  – і тернополяни отримали оновлений сквер імені Тараса Шевченка. Озеленення не зачіпали, а от сама площа помітно змінилась. Навесні тут поставлять і нові ковані лавки та урни.

За площу навколо Шевченка взялись до 200-річчя з дня його народження, яке українці відзначатимуть у березні 2014-го. Ремонтувати взимку неможливо, навесні могли не встигнути, тому вирішили впоратись за літо-осінь. Після кількох місяців роботи сквер ожив знову.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Роботи завершені. Ми бачимо повністю нову площу, яка зроблена з римського каменю, в бруківці. Зроблені також пандуси для людей, які користуються колясками, чи для матерів з колясками. Крім того, дещо зроблено по впорядкуванні самого пам'ятника, щоб зробити трохи його реконструкцію, оновлення".

А от нові лавки та урни встановлювати не поспішають. Стилізовані ковані вироби вже замовили, але сюди їх привезуть лише навесні. Оновлений сквер коштував міському бюджету більше як півмільйона гривень.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Це близько 600 тисяч гривень, повністю всі роботи пов'язані з освітленням, ремонтними і реставраційними роботами".

Комунальники просять тернополян не плутати сквер та місце для вигулювання собак. Його і без того вже давно облюбували голуби.