Головна ctrichka 5-річного хлопчика знайшли у річці мертвим

5-річного хлопчика знайшли у річці мертвим

vlcsnap-2015-08-03-15h40m21s1835-річного хлопчика сьогодні вранці знайшли у річці мертвим. Трагедія сталась у Снігурівка Лановецького району  Зник він із подвір’я ще вчора близько вісімнадцятої, батьки шукали його самі, шукали дитину і односельчани. Згодом викликали міліцію та рятувальників. А вже вранці помітили на березі річки дитячі одяг та взуття.

У неділю увечері молода родина із села Снігурівка Лановецького району забила тривогу – з подвір’я зник їх п’ятирічний син. Шукати взялись спочатку самі, згодом до пошуків долучилися односельчани, а близько двадцять першої години викликали міліцію та рятувальників. За тривогою був піднятий райвідділ внутрішніх справ та служба порятунку. Хлопчика шукали 27 представників пожежно-рятувальної служби, 33 працівника міліції, близько 150 чоловік з числа місцевого населення та 4 службових собаки.

До другої ночі вони оглянули всі закутки, два ставки, річку, обійшли майже двісті гектарів кукурудзяного поля. Пошуки були марними. О п’ятій ранку роботу відновили. Ще раз почали оглядати найнебезпечніші місця та поблизу водойм. Хтось з правоохоронців помітив на березі річки Горинь дитячі одяг та взуття. Оглянувши водойму, побачили тіло хлопчика. Причину смерті з’ясує судово-медична експертиза.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here