додому Новини 5 популярних і надійних кросоверів від РБК-Україна

5 популярних і надійних кросоверів від РБК-Україна

640

Наразі жителі України дедалі більше перестають акцентувати увагу на практичних хетчбеках чи седанах представницького класу. Автомобілісти цікавляться кросоверами різних розмірів, оскільки вони мають спільні нюанси, взяті від “джипів” і дорожніх універсалів. Саме тому РБК-Україна представив п’ятірку найнадійніших б/в кросоверів станом на жовтень поточного року:

  • Рено Дастер 2010 року – простий, безвідмовний та функціональний автомобіль. Але, двигун в ньому не дуже сильний і внутрішнє оздоблення досить проста;
  • Тойота Рав 4 2013-19 рр. випуску, що відрізняється якісним внутрішнім складанням (не варто вибирати коробку передач з варіатором, адже у нього невеликий ресурс і дорогий ремонт);
  • Хонда CR-V 2012-18 рр. з надійними системами та агрегатами;
  • Кіа Sportage 2015-21 рр. зі стильним та харизматичним дизайном, що має помірний цінник та високу популярність в Україні.

Завершує рейтинг РБК модель Ніссан Qashqai 2013-21 років з виразним дизайном, витривалою ходовою та великим вибором двигунів. Дані машини мають попит серед наших співгромадян, у тому числі через доступну вартість. А щодо “нерівностей” на дорогах, за свої гроші авто досить непогано з ними справляється. А, щоб відпочити можна отримати 150 грн за реєстрацію на одному з легальних казино України.

Що кажуть українці, чи які вживані кросовери більш затребувані на думку автолюбителів

У березні 2023 року провели опитування українських автомобілістів від autopark.ua. Серед респондентів було 16 тисяч власників кросоверів різних моделей. Отримана інформація послужила джерелом натхнення для складання переліку надійних кросоверів.

На самому верху опинилася Mazda CX-30 2020 року. Господарі цих автомобілів заявляють, що вони здатні функціонувати навіть в аварійній ситуації. Це компактна, динамічна і потужна машина, яка справляється з будь-якими вибоїнами на дорогах. Також до цього списку потрапили такі популярні кросовери, як Audi Q7, Hyundai Tucson і Mazda CX-5.