додому Новини 5 ненових чеських тролейбусів планує закупити цьогоріч Тернопільська міська рада

5 ненових чеських тролейбусів планує закупити цьогоріч Тернопільська міська рада

535

vlcsnap-2016-07-11-14h51m11s370П’ять чеських тролейбусів курсуватимуть у Тернополі до кінця серпня. Ще п’ять планують привезти до кінця року. Машини не нові, але в доброму стані, кажуть у “Тернопільелектротранс”. Там переконані: вони служитимуть для міста чи не з десяток років.

Перших два тролейбуси привезуть до Тернополя з Чехії до кінця липня. Машини не нові, проте з капітальним ремонтом. У Тернополі проведуть технічний огляд та підготовчі роботи до випуску на лінію.

– Заливаються рідини, провіряється, дотягується. Вони до нас їдуть в вагонах, потім їх доставляємо сюди. Після підготовки до випуску ми робим обкатку. Після обкатки вони виходять на маршрут. Іде ще розмитнення їх. Ця процедура може затягнутися до місяця часу, щоб вони вийшли на маршрут, – розповідає заступник директора КП “Тернопільелектротранс” Володимир Зелінський.

Тролейбуси, що привезуть із Чехії – марки «Шкода 15 Тр», так звані гармошки. Вони вигідніші за звичайні, кажуть у “Тернопільелектротранс”. У них більша кількість сидячих місці, тому пасажирам буде комфортніше їхати. Ціна одного тролейбуса – 16,5 тисяч євро.

– Звичайний має 23-24 сидячих місця. Гармошка має 50. Люди зараз хочуть більш комфортніше. Особливо молодь, яка не хоче стояти, прийшли і сіли. Якщо немає сидячих місць, вони не заходять. Тобто таким чином ми наблизили до себе і перевезення молоді, – каже Володимир Зеленський.