Головна суспільство 5 липня на Бережанщині стартує молодіжний вишкільний табір “Лисоня”

5 липня на Бережанщині стартує молодіжний вишкільний табір “Лисоня”

434

5 липня на Бережанщині стартує молодіжний вишкільний табір "Лисоня". Якщо Ви хочете побачити патріотизм в дії, подолати лінь і страхи заради вишколу духу, розуму і тіла, знайти однодумців, готових змінювати країну вже сьогодні, зрозуміти, що таке справжній ідеологічний стержень і життєве кредо, в екстремальних ситуаціях розкрити свої можливості – табір "Лисоня" саме для Вас.

Кожен день у молодіжному вишкольному таборі "Лисоня" розпочинається з підняття прапорів, читання молитви та співу гімну України. Далі – сніданок, лекції, рухливі ігри. Багато хто з молоді і не підозрює якою володіє силою характеру, волі, відваги, дружби, відданості, самопожертви, відтак саме у вишкольних таборах вони відкривають свій потенціал. Табір названий іменем громадсько-політичного діяча, уродженця Тернопільщини Івана Гавдиди. Саме він заснував патріотичні вишкільні табори, зокрема і "Лисоню". Символічно табір проходить неподалік Саранчуків – рідного села Івана Гавдиди.

– Молодіжний вишкільний табір "Лисоня" проходитиме з 5 до 13 липня на Бережанщині в Долині змій біля села Саранчуки. Зареєструватися можна ще до 2 липня. Більше інформації можна знайти на сайті mnk.org.ua, клікнути на банер "Лисоня" і там зразу буде анкета. Що собою являє табір? Це молодіжний вишкільний табір, насичена програма, дуже різноманітна, кожен для себе зможе знайти те, що йому подобається, – розповідає член Молодіжного Націоналістичного Конгресу Василь Дубовий.

Мета табору фізичний та ідеологічний вишкіл молоді. Відтак в програмі поєднують фізичне та інтелектуальне навантаження

– Табір є патріотичного змісту. На таборі будуть навчати вести громадську роботу в себе на місцях. Цікаві гутірки, забави, вечірні варти, вишкіл від самооборони. За умовами табору приймається молодь від 14 років до 28, – каже Василь Дубовий.

Зголоситися до участі у таборі "Лисоня" ще не пізно, кажуть в Молодіжному Націоналістичному Конгресі. Зробити це можна до 2 липня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here