додому Головні 5 авіабомб знайшли у Великих Бірках

5 авіабомб знайшли у Великих Бірках

500

vlcsnap-2015-10-28-14h46m30s2215 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни знайшли фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій поблизу селища Великі Бірки, неподалік від Тернополя. Небезпечну знахідку зосередили в безпечному місці для подальшого знищення.

4 фугасні авіабомби калібром 100мм та 1 запалювальну авіабомбу такого ж калібру знайшли фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій поблизу селища Великі Бірки, неподалік від Тернополя. Це не перша небезпечна знахідка, піротехніки продовжують обстежувати територію, де 20 квітня цього року місцеві мешканці, розшукуючи кольорові метали, натрапили на фугасну авіаційну бомбу часів Другої світової війни.

– Тривають роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаною з виявленням великої кількості вибухонебезпечних предметів. 27 жовтня фахівці піротехнічних робіт Управління вилучили з землі та зосередили в безпечному місці для подальшого знищення 5 вибухонебезпечних предметів. Загалом з початку робіт там вилучили 183 вибухонбезпечні предмети та обстежили 1 га території, – розповідає начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ЦЗД Управління ДСНС України в Тернопільській області Сергій Данілін.

Тернопільські рятувальники просять місцевих мешканців бути обережними. Не торкатись підозрілих предметів. За потреби одразу телефонувати 101.