Головна благоустрій 5-6 липня у зв’язку із ремонтом дороги перекриють рух по вулицях Купчинського...

5-6 липня у зв’язку із ремонтом дороги перекриють рух по вулицях Купчинського та Корольова

348

Завтра, 6 липня, через капітальний ремонт перекриють рух на вулицях Купчинського та Корольова. Там продовжать стелити верхній шар асфальту. Громадський транспорт курсуватиме вулицею 15 Квітня. У понеділок, 8 липня, за умови бездощової погоди, стелитимуть верхній шар асфальту на вулиці "За Рудкою". На наступних два тижні заплановано чимало, найпроблемнішими залишаються вулиці Симоненка, Текстильна та Бродівська.

Завтра 6 липня продовжать стелити верхній шар асфальту на вулицях Купчинського та Корольова.  Заторів бути не повинно, каже Олег Вітик, маршрутки розвертаються біля зупинки другої міської лікарні, а тролейбуси їдуть вулицею 15 Квітня.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Зараз проводяться підготовчі влаштування бордюрного каменю на вулиці "За Рудкою". Якщо погода не внесе корективи, ми повинні на понеділок вийти на влаштування вирівнюючого шару. Якщо не буде дощу, бо на завтра дощ передають, якщо погода буде мішати, то ми плануємо відфрезирувати ділянку дороги на вулиці "Дружби".

На наступних 2-3 тижні запанований капітальний ремонт частини покриття вулиць Винниченка, Миру, Галицької та провулку Галицький. Найпроблемніші вулиці залишать наостанок ремонту.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради: "Це вулиці Симоненка, яка йде під реконструкцію, це вулиця Текстильна і це вулиця Бродівська. Ці ділянки, які сказав – Винниченка, Дружби, Миру, до яких ми приступаємо з понеділка, я думаю завершимо у найкоротші терміни. Я думаю, десь два тижні, відфрезирувати, покласти вирівнюючий а потім верхній шар, це трохи часу в нас займе".

Поточний ремонт дорожники зробили практично у всіх мікрорайонах міста, крім "Дружби". Латати ями на дорогах цього мікрорайону планують вже наступного тижня. Також у планах ямковий ремонт вулиці Довженка на Східному, частини вулиць Корольова та Текстильної на БАМі.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here