додому Новини 5 мільйонів гривень субсидій мешканці області минулого року отримали незаконно

5 мільйонів гривень субсидій мешканці області минулого року отримали незаконно

1308

Пенсіонерка з Тернопільщині внесла неправдиві дані в декларацію про доходи і таким чином незаконно отримала понад 20 тисяч гривень субсидії. Поліція почала розслідувати цей інцидент як шахрайство. Як виявилось, жінка приховала інформацію про придбання нерухомості, вартість якої перевищує 50 тисяч гривень. Загалом 5 мільйонів гривень субсидій мешканці області минулого року отримали незаконно. Це менше одного відсотка усіх субсидіантів.

Більше тисячі домогосподарств на Тернопільщині минулого року користувалися субсидіями незаконно. В результаті від 100 гривень до 20 тисяч, вони мають повернути державі.

-Разом з тим правоохоронні органи реагують і вивачають моменти, чи є присутні шахрайські дії в діях людини, яка не подала чи пізно подала інформацію. Є випадки, що люди підробляють підписи, підробляють печатки, це явні ознаки шахрайства, але разом з тим я хочу сказати, що крапку в любій справі – індивідуальній справі по призначенні субсидій і врегулювання цього питання належить суду. Тобто суд же сказати, чи це були шахрайські дії, чи це була просто помилка, – каже директор Департаменту соціального захисту населення ТОДА Вадим Боярський.

В обласному Департаменті соцзахисту населення застерігають мешканців області – аби не мати проблем з законом, потрібно подавати лише правдиву інформацію.