додому Головні 47 юнаків з Тернопільщини сьогодні урочисто відправили до армії

47 юнаків з Тернопільщини сьогодні урочисто відправили до армії

2077

47 юнаків з Тернопільщини сьогодні урочисто відправили до армії. Всього ж у рамках осіннього призову із нашої області спрямують служити понад 5 сотень хлопців призовного віку.

Сьогодні на строково-військову службу в рамках осіннього призову з обласного військового комісаріату відправляють 47 юнаків. Переважну їх більшість спрямовують в навчальний центр “Десна”, що у Чернігівській області. Ще десяток – у Житомирський навчальний центр ВДВ.

– Сьогодні перший призов, подивимось, як він піде. Ідуть люди і самостійно, декому приходиться нагадувати про необхідність виконання військового обов’язку. Якщо порівняти з минулорічним призовом весною, то цей призов на 90 чоловік більший. Тому будуть певні труднощі, але я рахую, що нам їх вдасться подолати, – розповідає військовий комісар Тернопільського обласного військового комісаріату Леонід Нечепорук.

Всього під час осіннього призову в Україні цьогоріч відправлять на службу майже 18 тисяч призовників. З них найбільше піде до сухопутних військ, решта – до нацгвардії та державної прикордонної служби. Найменше – до державної служби спеціального транспорту. Із Тернопільщини до війська піде понад 5 сотень хлопців призовного віку.

– В зону проведення ООС вони категорично направлятися не будуть. Хіба будут направлятися ті, хто, відповідно, через 11 або 17 місяців, залежно від терміну служби, укладуть контракти. То тільки тоді вже по рішенню контрактів, коли вони зв’яжуть своє життя з армією, можуть відправити туда, – каже Леонід Нечепорук.

Служба в армії триватиме півтора року. Для тих, хто має вищу освіту, цей термін коротший – всього рік.