Головна благоустрій 40 тисяч гривень виділили на ремонт фундаменту пам’ятника Тараса Шевченка

40 тисяч гривень виділили на ремонт фундаменту пам’ятника Тараса Шевченка

468

vlcsnap-2015-02-24-17h47m51s96У сквері Тараса Шевченка у Тернополі ремонтують фундамент пам’ятника. Так комунальники готуються до відзначення Шевченківських днів. З бюджету міста на ремонт виділили 40 тисяч гривень. За ці гроші мають провести реконструкцію гранітної основи пам’ятника.

Сквер Кобзаря уже кілька разів проходив реконструкцію: тут замінили бруківку, відремонтували сходи, оновили вуличне освітлення, поставили нові лавки та урни. Тепер ремонтуватимуть плити в основі пам’ятника Тарасу Шевченку.

– Ми побачили, що дві плити відвалилися і зараз терміново проводимо роботи. Ці плити були вчеплені ще у 80-х роках. Час пройшов, не ті технології, то вони так довго не можуть стояти. Зараз повністю робимо нову основу, спеціальні клеї. Я думаю, що ми побачимо якісну роботу, лишаємо ті самі плити, там тільки одна плита пошкоджена, то ми її замінимо і до свят пам’ятник буде в новому вигляді, – розповідає заступник начальника управління ЖКГ Тернопільської міськради Олег Соколовський.

Комунальники кажуть: тернополяни до зробленого ставляться дбайливо. Проте звертаються з закликом до велосипедистів: пам’ятник не місце для трюків. Заїжджати на постамент заборонено.

– Пам’ятник Шевченку ще би міг простояти не один рік, якби не ці постійні байкери, які скачуть прямо на п’єдесталі. Зрозуміли, що вони це зрушили. Ми бачимо, підходимо, звертаємо увагу, то перестають на якийсь час. Потім знову починають. Ми зараз звернулись до міліції, щоби звернули на це увагу, бо ж ми не будемо постійно викидати кошти після того, як хтось там собі робить забави, – каже Олег Соколовський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here