додому Новини 4 мости та шляхопроводи на головних дорогах: ремонтують критичні об’єкти Тернопільщини

4 мости та шляхопроводи на головних дорогах: ремонтують критичні об’єкти Тернопільщини

575
На Тернопільщині ремонтують мости на автошляхах державного значення. Такі роботи почали під час воєнного стану, аби не допустити ускладнень руху транспорту на дорогах та забезпечити доставку гуманітарних вантажів. У перелік проведення робіт ввійшли об’єкти, які перебувають у аварійному стані та не ремонтувались десятки років. Роботи уже почали на другому за довжиною в області шляхопроводі. Його протяжність 109 метрів, а ось востаннє його ремонтували в 1980-х роках. Завершити роботи з відновлення мостів планують до кінця поточного року. Більше про це знає наша Юлія Пацкаль.
Мости, шляхопроводи та водопропускні труби. На Тернопільщині ремонтують штучні споруди, які перебувають в аварійному стані та потребують відновлення. Зокрема в перелік об’єктів для проведення таких робіт увійшли 4 мости та шляхопроводи на головних дорогах нашого краю. Дорожники зазначають, ремонти почали під час воєнного стану, аби забезпечити логістику, безпечний проїзд транспорту та доставку гуманітарних вантажів.

Микола Довгошия, начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Тернопільській області, пояснює: “Об’їзна міста Тернопіль, дорога Р-41, на ній ми ремонтуємо два мости. Це є єдина державна об’їзна. Всі великогабаритні транспорти, негабаритні транспорти їдуть об’їзною, щоб об’їхати містом. Відповідно будь-яка руйнація мостів перерве забезпечення логістики”.

Перший об’єкт, де вже стартували роботи – шляхопровід через залізницю у Тернополі. Востаннє його ремонтували ще в 1980-х роках. Протяжність мосту – 109 метрів. Це другий за довжиною шляхопровід у нашому краї. Відновити мають й 36-метровий міст у Шляхтинцях. Наразі він перебуває в передаварійному стані. На цій ділянці відбулась часткова руйнація будови та опор споруди. Попередня вартість ремонтних робіт на цих двох об’єктах – 219 мільйонів гривень.

Ремонти та відновлення мостів на автошляхах державного значення проводять коштом Європейського інвестиційного банку. Завершити їх планують до кінця цього року. Крім цього також й продовжують постійні роботи з догляду за дорожньою інфраструктурою та штучними спорудами нашого краю.

Усіх учасників дорожнього руху просять бути максимально уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт, та звертати увагу на попереджувальні знаки.