додому Новини 4 липня у Тернополі відзначили восьму річницю від дня створення Національної поліції...

4 липня у Тернополі відзначили восьму річницю від дня створення Національної поліції в Україні

652
Вони стоять на захисті нашої з вами безпеки. Четвертого липня, у Тернополі відзначили восьму річницю від дня створення Національної поліції в Україні. Чимало правоохоронців із початком збройної агресії росії стоять пліч-о-пліч із військовими на захисті суверенності та незалежності нашої держави. З нагоди професійного свята у правоохоронці отримали нагороди та цінні подарунки. Подробиці – дивіться у сюжеті.

З нагоди професійного свята біля Головного управління вишикувались поліціянти. Сьогодні у святковий день їх нагородили почесними відзнаками за хоробрість та професіоналізм на службі.
Поліцейські кожного дня стоять на варті безпеки, не даючи нікому порушити закон, а з початком збройної агресії росії, правоохоронці разом із військовими, стоять пліч-о-пліч на захисті суверенності та незалежності нашої держави. Національна поліція створила бригаду у складі Гвардії наступу “Лють” – воєнізований підрозділ поліції нового зразка. З нагоди свята тернопільських правоохоронців відзначили нагородами та подарунками за професійну службу.
Окрім цього, з нагоди свята поліцейські відділки Тернопільщини отримали 15 машин, аби правоохоронці могли швидко реагувати на виклики.