![Знімок екрана 2023-07-04 о 22.18.14](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/07/Знімок-екрана-2023-07-04-о-22.18.14-640x323.jpg)
Вони стоять на захисті нашої з вами безпеки. Четвертого липня, у Тернополі відзначили восьму річницю від дня створення Національної поліції в Україні. Чимало правоохоронців із початком збройної агресії росії стоять пліч-о-пліч із військовими на захисті суверенності та незалежності нашої держави. З нагоди професійного свята у правоохоронці отримали нагороди та цінні подарунки. Подробиці – дивіться у сюжеті.
З нагоди професійного свята біля Головного управління вишикувались поліціянти. Сьогодні у святковий день їх нагородили почесними відзнаками за хоробрість та професіоналізм на службі.
Поліцейські кожного дня стоять на варті безпеки, не даючи нікому порушити закон, а з початком збройної агресії росії, правоохоронці разом із військовими, стоять пліч-о-пліч на захисті суверенності та незалежності нашої держави. Національна поліція створила бригаду у складі Гвардії наступу “Лють” – воєнізований підрозділ поліції нового зразка. З нагоди свята тернопільських правоохоронців відзначили нагородами та подарунками за професійну службу.
Окрім цього, з нагоди свята поліцейські відділки Тернопільщини отримали 15 машин, аби правоохоронці могли швидко реагувати на виклики.