додому суспільство 4 легкові автомобілі отримали сьогодні інваліди Тернопільщини

4 легкові автомобілі отримали сьогодні інваліди Тернопільщини

540

4 легкові автомобілі отримали сьогодні мешканці Тернопільщини. Напередодні Міжнародного Дня інвалідів Тернопільська облдержадміністрація вручила ключі від авто «ЗАЗ Сенс» людям з обмеженими можливостями. Загалом у нашій області живе понад 54 тисячі інвалідів. З початку цього року 18 людей вже отримали легківки.

Ганні Костенко з Тернополя – 90 років. Жінка – з числа тих, хто отримав сьогодні авто. Розповідає, на легківку чекала довгих 5 років.
 
Ганна Костенко, тернополянка: "Я інвалід війни 1 групи. Я всю війну пройшла…"
 
Павло Костенко, син Ганни Костенко: "5 років тому я поставив маму на чергу – і от дійшла… Буду возити маму".
 
Вже другий автомобіль отримав від держави Петро Мазурик. Чоловік – інвалід другої групи, чорнобилець. На новий автомобіль чекав 12 років.
 
Петро Мазурик, мешканець села Токи Підволочиського району: "То в мене вже друга машина. 22 роки тому дали мені "Запорожця". Далі я став на чергу, і за 12 років дали мені нову машину. "Запорожця" я здав на "Шереметьєво" на металобрухт".
 
На Тернопільщині зареєстровано 54 тисячі інвалідів, розповідає заступник голови облдержадміністрації. На нові автівки чекають майже 1400 мешканців області.
 
Василь Гецько, заступник голови Тернопільської ОДА: "Саме оформлення автомобілів триває три тижні. Тобто як тільки авто надходить до Тернопільської області згідно можливостей держави, автомобілі видаються відразу. Автомобілі вітчизняного виробництва – це ті, які надходять безкоштовно чи по певних пільгах. Є ще в нас авто як гуманітарна допомога. Цього року таких автомобілів надійшло 7".
 
Цього року нагороджені мали право обирати колір автівок.
 
TV-4