додому духовність 4 грудня – 20 років парафії церкви Матері Божої Неустанної Помочі

4 грудня – 20 років парафії церкви Матері Божої Неустанної Помочі

729

У вівторок, 4 грудня, християни відзначатимуть одне із дванадцяти найбільших церковних свят – Введення в храм Пресвятої Богородиці. Цей празник завершує річний цикл свят, присвячених Матері Божій. У цей день батьки по-особливому моляться за своїх дітей, за їх добре виховання та Боже благословення. Для храму Матері Божої Неустанної Помочі, що на Східному масиві Тернополя, це подвійне свято. Саме у вівторок виповниться 20 років парафії. До святкування запрошують усіх охочих.

Історія храму Матері Божої Неустанної Помочі почалася з будівництва на Східному масиві каплички, яку освятив Преосвященний Владика Михайло Сабрига у 1992 році. Вже через два роки  на бульварі Далина Галицького заклали фундамент майбутньої церкви. А 4 грудня 2000 року в новозбудованому храмі освятили престіл, відбулася урочиста Архієрейська літургія. Впродовж 20 років парафії Матері Божої Неустанної Помочі зросла і зміцніла церковна громада. Ювілей парафії відзначатимуть урочисто.

– 2 грудня о 15 годині у палаці культури "Березіль" відбудеться вечір, присвячений храму Матері Божої Неустанної Помочі. Запрошуємо усіх, не тільки наших парафіян, які ходять до нашого храму на богослужіння, а й усіх тернополян, бо це є спільне свято для усіх нас, – каже настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі у Тернополі отець Василь Ліниця.

Безпосередньо на свято Введення у храм Пресвятої Богородиці, у вівторок, 4 грудня, в храмі Матері Божої Неустанної Помочі відправлять Архієрейську святу літургію.

– О десятій годині розпочнеться Архієрейська свята Літургія, яку очолить Екзарх Донецько-Харківський Степан Меньок, який неодноразово в нашому храмі брав участь у богослужіннях, в провадженнях реколекцій, також завершення місій, яка відбулася. Усіх запрошую на святкування спільного нашого свята – двадцятиліття з Дня заснування храму Матері Божої Неустанної Помочі, – запрошує отець Василь Ліниця.

Більше про храм Матері Божої Неустанної Помочі, історію розвитку парафії дивіться у відеофільмі на телеканалі TV-4 29 листопада о 21:30, в суботу, 1 грудня, о 12:00, в понеділок, 3 грудня, о 17:55, у вівторок, 4 грудня, о 21:30. А також – за посиланням.