Головна Головні 3D книгу про шістьох тернопільських Героїв Небесної Сотні сьогодні презентували у Тернополі

3D книгу про шістьох тернопільських Героїв Небесної Сотні сьогодні презентували у Тернополі

465

vlcsnap-2015-09-17-17h49m58s2123D книгу про шістьох тернопільських Героїв Небесної Сотні сьогодні презентували у Тернополі. Книгу-альбом в 3D світлинах “Небесна Сотня: історія нескорених” створили тернопільські студенти ще раніше, втім тепер видання вийшло повноцінним тиражем та з’явилося в книгарнях. Дякують всім, хто допоміг створити унікальну книгу. Гроші з продажу видання віддадуть на встановлення у Тернополі пам’ятника Героям Небесної сотні.

3D книга-альбом “Небесна сотня: історія нескорених” – це книга про шістьох Героїв Небесної сотні із Тернопільщини. Перші 20 сторінок унікального видання світлинами й текстом розповідають про події Революції гідності, далі, окремі розповіді про тернопільських героїв, які загинули на Майдані. Так вшанувати своїх земляків вирішили Тернопільські студенти. Ідея, розповідають, з’явилася ще минулого року.

– В принципі, це було колективно, Ірина Кучерява і Віталій Дембіцький – основні з ініціаторів написання книги. Потім ми об’єднали всі зусилля і робочою групою думали про те, як книга має виглядати, чим вона буде унікальною. Ну і я навіть не знаю як так сталося, якось в процесі прийшла до когось, а може це колективно, прийшла думка що книга повинна бути в 3D форматі і від того моменту ми почали шукати, як це реалізувати, – розповідає  співавтор 3D книги-альбому “Небесна сотня: історія нескорених” Михайло Жирівський.

Аби реалізувати задум – звернулися до тернопільських дизайнерів, які й допомогли розробити 3D-ефект для друкованого видання. Зображення вкладається під текст книги й стає об’ємним та чітким, якщо читати у 3D-окулярах, що атмосферніше передає зміст видання. Непросто виявилося знайти гроші на створення книги, тому автори також дякують всім меценатам котрі таки погодилися підтримати й реалізувати проект. Книга “Небесна сотня: історія нескорених” вийшла тиражем у тисячу примірників, спеціальні окуляри йдуть у комплекті. Виручені від продажу гроші автори планують передати на створення пам’ятника Героям Небесної Сотні.

– Всі кошти з книги спрямовані на встановлення пам’ятника Героям Небесної Сотні у місті Тернополі, а вже від об’єму того, скільки ми зможем зібрати коштів можна вже буде допомогти воїнам АТО і реабілітованим, багато є зараз питань, в яких потрібні кошти, – каже Михайло Жирівський.

3D книгу-альбом “Небесна сотня: історія нескорених” вже є у найбільших тернопільських книгарнях а також у частині книгарень у інших містах України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here