додому надзвичайне 36-річна мешканка Шумського району народила малюка, вагою 6 кг 800г

36-річна мешканка Шумського району народила малюка, вагою 6 кг 800г

2542

Новонароджений з вагою 4-місячної дитини. Мешканка Шумського району народила малюка, вагою 6 кг 800г. Зараз вони обоє в Тернопільській обласній дитячій лікарні. Медики кажуть, випадок справді унікальний і в їх практиці перший, проте і мама, і малюк почувають себе добре. Сподіваються, їх невдовзі випишуть, адже вдома на них чекають батько малюка і ще 12 дітей.

Відчуття нового життя під серцем вона переживала багато разів. Вперше мамою Тетяна Юрчук стала у 17 років. Нині у 36-річної жінки – 13 дітей. Наймолодший Даниїл народився 17 грудня у Тернопільському обласному перинатальному центрі "Мати і дитина". Маленьке диво виявилось зовсім немаленьким і важило майже 7 кілограмів.

Старші братики та сестрички Даниїла також мали при народженні різну вагу – одна дитина народилась недоношеною, остання – з вагою 5,5 кілограмів. Готувались до великого малятка і тепер. Але хлопчик здивував навіть лікарів.

Зоряна Король, зав. педіатричного відділення для новонароджених Тернопільської обласної дитячої лікарні: "В основному 5 кг, це найбільша вага дитини, яка в нас була, але 6800 – це гарний великий хлопчик, який практично відповідає вазі 3-4-місячної дитини".

Новонароджений Даниїл став рекордсменом у нашій області. Медики кажуть, випадок унікальний і в їх практиці перший, проте не аномальний.

Зоряна Король, зав. педіатричного відділення для новонароджених Тернопільської обласної дитячої лікарні: "Кожна наступна дитина народжується з більшою масою тіла, в зв'язку з тим, що розміри матки з кожною наступною вагітністю збільшуються. І відповідно вже 15-та вагітність і 13-та дитина, 13-ті пологи, це звичайно для такої жінки очікуваний варіант".

Сім'я ж Юрчуків вважає народження своїх дітей справжнім дивом. Пані Тетяна розповідає, ризикованою була кожна її вагітність, адже їх з чоловіком резуси не співпадають. Але саме з Божою допомогою, каже, народилась і вона сама.

Тетяна Юрчук, породілля: "Я сама народжена чудом, тому що моїй мамі заборонили народжувати, сказали, що буде два трупи, один точно. Але мама сказала, що не буде вбивати дитину, щоб врятувати власне життя. Мамі було важко, ноги відняло. Я народилася 4 кг. Але, дякуючи Богу, мама ще хоч не має здоров'я, але живе, тішиться онуками".

Вдома на маму і наймолодшого братика чекають тато і 12 дітей, найстаршому з яких вже 18. Жінка каже, такої великої сім'ї ніколи не планувала, але точно ні про що не шкодує, бо від кожної зі своїх найрідніших людей отримує сторицею.

Тетяна Юрчук, породілля: "Діти – це радість. Це взагалі сенс життя. Воно тільки здається, що страшно. Раніше я не могла уявити, що матиму стільки діток. А зараз не можу уявити, щоб їх було менше. Всі вони мої, всі приносять радість. Всі індивідуальні".