додому культура 34 хореографічні колективи змагались на вихідних у “Березілі”

34 хореографічні колективи змагались на вихідних у “Березілі”

691

34 хореографічні колективи із 30 міст України та колективи з Молдови та Білорусі взяли участь у Всеукраїнському хореографічному фестивалі "Галицькі фрески". Гала-концерт та церемонія нагородження учасників відбулась 27 жовтня у Палаці культури "Березіль."

Протягом двох днів 25 та 26 жовтня учасники замагались у двох номінаціях:  «Сучасний сюжетний танець» і «Народний сюжетний танець» та у трьох вікових категоріях: 1 категорія – від 7 до 11 років включно, 2 категорія – від 12 до 15 років включно, 3 категорія – від 16 до 25 років включно. Відкривав фестиваль ансамбль барабанщиць "Мажоретки".

– Приємно, що з кожним роком збільшується кількість учасників, вдосконалюються танцювальні номери. Дякую всім, хто долучився до організації фестивалю. Особливо дякую нашим гостям з-за кордону, які подолали тисячі кілометрів, щоб виступити у нашому місті. Бажаю всім учасникам фестивалю задоволення від творчості. Бажаю творчих успіхів і наполегливості, – відізвався про фестиваль міський голова Сергій Надал.

Гран-прі отримав зразковий художній колектив України, дитячий хореографічний ансамбль “Світанок” із Кіровограда.