додому Новини 33 жительки Тернопільщини віднедавна отримали звання “Мати – героїня”

33 жительки Тернопільщини віднедавна отримали звання “Мати – героїня”

509

vlcsnap-2016-07-04-14h59m00s999Тридцять три жительки Тернопільщини віднедавна отримали звання “Мати – героїня”. Ці державні нагороди вручили багатодітним матерям. В додаток до звання жінкам передбачили грошову допомогу у розмірі 12 000 гривень.

Любов Михайлик – мати сімох дітей. Найстаршій – шістнадцять, а найменшій – півтора роки. Попри всі труднощі, які можуть спіткати при догляді за дітьми, українським жінкам радить народжувати багато, адже діти – це щастя.

– З дітьми весело, добре, помагають. Народжувати багато. То є файно, діти дружні, файні, весело в домі, не скучно, – говорить мати-героїня Любов Михайлик.

Нагородження почесним званням “Мати-героїня” в Україні проводиться з 2007 року. За цей час його отримали більше 6  тисяч жінок нашої області. Цього року нагороди отримали 33 багатодітні матері з Тернопільщини.

– Хто отримає звання “Мати-героїня”, то, по-перше, отримають посвідчення, відповідно – медаль, а також грошову одноразову допомогу у сумі, на даний час, яка становить десять мінімальних зарплат. Матері отримають понад 12 тисяч 800 гривень, – каже начальник відділу сім’ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

Почесне звання України “Мати-героїня” присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених в установленому законодавством порядку. При цьому враховується у яких умовах проживають діти, чи мають можливість отримати освіту, розвиватися у творчості, формувати високі духовних і моральні якості.