додому Головні 31 жовтня – День автомобіліста і дорожника: вітальні листівки та поздоровлення

31 жовтня – День автомобіліста і дорожника: вітальні листівки та поздоровлення

3021

День автомобіліста в Україні щорічно відзначають в останню неділю жовтня. У 2021 році цей день припадає на 31 жовтня. Вважається, що це офіційне свято всіх працівників дорожньо-транспортної галузі, а також усіх, хто за кермом.

 

 

Привітання з Днем автомобіліста у прозі

Вітаю з Днем автомобіліста. Нехай машина завжди буде на ходу, нехай в житті будуть повороти тільки в кращий бік. Бажаю впевненості за кермом, успіху в будь-якій поїздці, удачі на будь-якій дорозі і щастя в кожному дні.

З Днем автомобіліста! Бездоганних доріг, цікавих попутників, ідеальних маршрутів, культурних учасників дорожнього руху, терпіння, поваги, дотримання правил, добропорядних стражів закону. Нехай чудовими, зручними, безпечними будуть ваші авто.

Дорогі водії! Вітаю вас з вашим днем! Хочу побажати вам, щоб дорога, як і життєвий шлях, були рівними, без вибоїн і ям. Будьте обережні в дорозі, адже вас дуже чекають вдома. Зі святом!

Вітаю з Днем автомобіліста і бажаю прекрасного здоров’я тобі і твоєму автомобілю, рівних і благополучних доріг, відсутності перешкод на шляху до цілей, відмінного настрою і веселощів душі. Нехай кожна поїздка приносить користь, задоволення і радість.

Бажаю, щоб автомобіль

Тобі служив би вірно

І щоб твій стиль водіння

Всіх захоплював безмірно!

Нехай сьогодні тобі посміхається шлях!

Нехай швидкість прийде тобі на підмогу!

Ти сьогодні привітати колег не забудь,

Ті, що ділять з тобою дорогу!

Бажаємо швидкості,

Бажаємо терпіння,

Бажаємо гордості

І в дорозі везіння!