додому Новини 31 липня герою АТО Юрію Горайському мало б виповнитися 42 роки

31 липня герою АТО Юрію Горайському мало б виповнитися 42 роки

2509

Герої не вмирають. 31 липня герою АТО Юрію Горайському мало б виповнитися 42 роки. У травні 2015 року краянин пішов захищати кордони нашої країни. Але у черговому бою він потрапив у ворожу засідку і загинув від куль сеператистів. У День народження Юрія Горайського його побратими поділилися своїми спогадами про героя.

Вірний друг, щирий співрозмовник, відданий чоловік і громадянин. Саме таким пам’ятають рідні і друзі Юрія Горайського. Найчастіше на його обличчі можна було бачити посмішку, якою він підбадьорював оточуючих.

Після перших бойових дій на сході Юрій Горайський організував волонтерський рух. Він умів навколо себе згуртувати людей заради хорошої справи, кажуть побратими.

Упродовж майже року Юрій Горайський очолював Збаразьку райдержадмінстрацію. А згодом покинув мирну землю і поїхав на передову добровольцем.

31 липня цього року Юрію Горайському мало би виповнитися 42 роки. Але герой пішов із життя передчасно, бо вирішив захищати кордони України. У черговому бою 2016-го він потрапив у ворожу засідку і загинув від куль сеператистів.