Головна Новини 300 порушень водіями автобусів правил дорожнього руху виявили за останні два тижні

300 порушень водіями автобусів правил дорожнього руху виявили за останні два тижні

303

vlcsnap-2015-06-16-17h15m50s171300 порушень правил дорожнього руху водіями автобусів виявили за останні два тижні працівники державтоінспекції. Усі ці порушення – на території Тернопільщини. Двоє водіїв за кермом автобуса були у нетверезому стані і тепер їхні справи направили до суду. Операція “Автобус 2015” триває і надалі, тож правоохоронці закликають водіїв сумлінно дотримуватись правил дорожнього руху.

Двa випaдки, кoли вoдiї aвтoбyciв ciдaли зa кepмo y нeтвepeзoмy cтaнi, зaфiкcyвaли пpaцiвники ДАІ за останні два тижні. Один з водіїв “під градусом” кермував маршруткою у Тернополі, інший – в Теребовлянському районі.

– Водії маршрутних транспортних засобів перебували у стані алкогольного сп’яніння. Випадок був по місту Тернополю. Водій автобуса №8. І по Теребовлянському району також було зупинено мікроавтобус Мерседес, водій якого перебував у стані алкогольного сп’яніння, – розповідає начальник сектору профілактичної роботи УДАІ в Тернопільській області Василь Барановський.

Виявили протягом двох тижнів проведення операції “Автобус 2015” багато порушників, як по області, так і зокрема в Тернополі. Майже чотири десятка водіїв пepeвозили пacaжиpiв пoнaд вcтaнoвлeнy кiлькicть, ще два десятка пopyшили вимoги дopoжнiх знaкiв тa poзмiтки. Більше півтори сотні випадків зафіксовано працівниками ДАІ пocaдки чи виcaдки пacaжиpiв зa мeжaми зyпинoк.

– Результати на сьогоднішній день невтішні. Показують низький рівень транспортної дисципліни водіїв саме маршрутних транспортних засобів. Якщо брати щодо порушень, то працівниками ДАІ за 2 тижні вже складено три протоколів на таких водіїв. Найчастішим порушенням є саме відхилення від маршруту руху тарнспортних засобів і порушення правил перевезення людей, – каже Василь Барановський.

Операція “Автобус 2015” триватиме на дорогах Тернопільщини і надалі. Працівники ДАІ звертаються до усіх водіїв з вимогою не порушувати правила дорожнього руху. Від цього залежить безпека та життя пасажирів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here