Головна освіта 30 травня для учнів Тернополя пролунає останній дзвоник

30 травня для учнів Тернополя пролунає останній дзвоник

254

30 травня для учнів Тернополя пролунає останній дзвоник. Цей день стане початком відпочинку для більшості школярів. Учням 9 та 11 класів доведеться попрацювати довше. Дев'ятикласники складатимуть державну підсумкову атестацію з 2 травня до 16 червня. З 23 до 29 травня шкільні іспити чекають на учнів 11 класів. Випускний у Тернополі відзначатимуть в останній день весни – 31 травня.

Цьогоріч у Тернополі 9 клас закінчує майже 2 тисячі учнів. Більше півтори сотні отримають свідоцтва з відзнакою. Одинадцятикласників попрощається зі школою майже півтори тисячі, а близько 160 отримають золоті медалі і більше трьох десятків срібні. В одинадцятикласників починається спекотна пора. Зараз під час уроків вони не лише вивчають нові теми, а й активно повторюють вже вивчене. Після шкільних іспитів одинадцятикласників чекає незабутнє свято – випускний весір.  Начальник управління освіти запевняє, попри складну ситуацію в країні, випускний у Тернополі буде.

– Ніхто не має права позбавляти випускників їхнього свята. Це не буде виливатися у якісь відповідні суми, я маю на увазі проведення цих свят. Я не знаю, ми ще не обговорювали отих так званих зіркових гостей, яких ми кожного року запрошуємо. Я вважаю, що це не є головне. Ми придумаємо, яким чином зробити свято цікавим, змістовним і неповторним для наших випускників, – розповіла начальник управління освіти і науки Тернопількьої міськради Ольга Похиляк.

31 травня у школах випускникам вручать атестати. Традиційно в післяобідню пору  врочистою ходою одинадцятикласники вирушать через усе місто: від Надставної церкви до центрального стадіону. Буде цьогоріч і конкурс вишитих костюмів та суконь.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here