додому АТО 30 тонн гуманітарної допомоги відправили з Тернополя до Щастя

30 тонн гуманітарної допомоги відправили з Тернополя до Щастя

516

vlcsnap-2014-08-14-17h52m40s16330 тонн гуманітарної допомоги відправили з Тернополя до Щастя на Луганщині. Саме з цього пункту переміщення біженців продукти розподілять на Луганську та Донецьку області. Збирали допомогу у всіх районах Тернопільщини. Вантажівка, котра рушила до Щастя – не остання. Збір продуктів  триває.

Продукти наразі вкрай потрібні мешканцям Сходу. Бо банкомати там не працюють, люди не отримують пенсій та зарплат, продовольчі магазини розграбовані. Відтак, підрозділи управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області через районні державні адміністрації зібрали близько 30 тонн гуманітарної допомоги мешканцям Сходу, тих міст, які вже звільнили українські військові.

– Минулого тижня більше 25-ти тонн було відправлено в селище Щастя Луганської області і буквально сьогодні машина вернулася зранку і на вечір ми знову передаємо порядка 30-ти тонн гуманітарної допомоги населенню, – розповідає начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей.


Збирали продукти для мешканців Сходу у всіх районах Тернопільщини.

– Зараз кожен район працює над тим, щоб тут в обласному центрі закумулювати необхідну кількість продуктів харчування, які ми зараз передаємо для допомоги нашим українцям, які живуть на Сході, які зараз перебувають в населених пунктах, які звільняють в рамках проведення АТО від сепаратистів, бойовиків. Ми розуміємо, що ми живемо в одній країні і ми будемо допомогати нашим землякам, людям, які потребують цієї допомоги, – каже голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

Вантажівка, яка поїхала з Тернополя до Щастя, не остання, каже влада області та рятувальники, продукти мешканцям Сходу збирають і надалі.