Головна суспільство 30 тернопільских гвардійців поїхали на схід

30 тернопільских гвардійців поїхали на схід

518

В зону АТО сьогодні вранці поїхали гвардійці із Тернополя. Близько 7 години 30 бійців резерву 2 батальйону Національної гвардії, що дислокується у Тернополі, виїхали на схід України для участі у антитерористичній операції.

Резерв другого стрілецького батальйону Національної гвардії України, створеного на базі військової частини внутрішніх військ у Тернополі, вирушив у місто Ізюм Харківської області. Там вояки отримають подальші накази щодо участі у антитерористичній операції. Загалом із батальйону нацгвардії на схід України сьогодні вранці відбуло 30 бійців. Усі вони добровольці і попередньо пройшли відповідну морально-психологіну перевірку, запевняє командир військової частини, який їде в зону ато разом із підлеглими. Серед них, доповідає – жодного солдата-строковика, лише офіцери, прапорщики та службовці за контрактом. Чимало з них взуті у кросівки, а не в військових черевиках, запевняють – це не через нестачу, а тому що зручніше.

– По опиту виконання завдань, ми звязувалися з нашими побратимами які сказали, що краще бути в красовках, тому що заступаючи на службу на блокпости і так дальше, там жарко дуже і відповідно паряться ноги поетому там не забороняють, – розповідає підполковник, командир 2 стрілецького батальйону ВЧ-3002 Національної гвардії України Віктор Шершун.

Щодо матеріального забезпечення резерву стрілецького батальйону – допомогла громадськість Тернопільщини. За допомогою волонтерів, наскільки можливо, зібрали харчі та закупили військову амуніцію.

– І приватні підприємці і громадяни, вручили нам на даний момент 31 бронежилет 4 ступеню захисту. Касками ми поки що не забезпеченні, але по приїзду в зону АТО, пообіцяли що забезпечать. Плюс, опять же, тернопільська громада ще працює в напрямку закупівлі ківларових шоломів на особовий склад і якщо тільки вони будуть придбані, то відповідно, направлять волонтерами туда до нас, – говорить Віктор Шершун.

Щодо бойового духу чоловіків, які їдуть на схід України, то самі бійці кажуть, з ним все гаразд. Хоча ратна піднесеність замішана із тугою розлуки з рідними, яким бажають одного – дочекатися.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here