Головна благоустрій Одна частина Тернополя вже була без води, а 30 та 31 жовтня...

Одна частина Тернополя вже була без води, а 30 та 31 жовтня буде інша

316

30 та 31 жовтня частина Тернополя залишиться без води. Цього разу мова йде про мікрорайони міста "Центр", "Новий світ", "Старий парк" та прилеглі вулиці. Їх мешканці отримують воду з Тернопільського водозабору. Ці водопровідні мережі  "Тернопільводоканал" промиватиме в другу чергу. Комунальники просять тернополян взяти цю інформацію до уваги і завчасно запастись водою.

Одна частина Тернополя два дні без води прожила, інша, яка отримує воду з Тернопільського водозабору, мусить до цього готуватися.

Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал": "Аналогічно, як і в більшості міста, де зараз триває промивка, 30-31 жовтня ми будемо проводити відповідний комплекс робіт в центральній частині міста, мікрорайоні "Новий світ", а також в ряді суміжних мікрорайонів: "Старого парку", частково вулиця Бродівська, промисловий сектор, район вулиці Острозького, Живова, Стадникової".

Водопостачання у ці мікрорайони припинять з 00 годин 30 жовтня. А далі комунальників чекає звична процедура: спускання води, ремонт водопровідних мереж і їх промивання. Оскільки промити залишилось меншу частину міста, водоканалівці планують закінчити роботу швидше, або ж зробити її ретельніше.

Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал": "Ми сподіваємось, що погодні умови дадуть нам можливість повністю виконати заплановані роботи. Після цього з однієї сторони значно покращиться якістиь води, з іншої значно краще буде функціонувати сама водопровідна мережа".

Тернополян комунальники просять завчасно зробити заплановані справи і на 2 дні запастись водою.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here