додому Межа правди “30 років в ефірі”: як виникло, розвивалось та чим живе “TV-4” сьогодні....

“30 років в ефірі”: як виникло, розвивалось та чим живе “TV-4” сьогодні. Про це говоримо у програмі “Межа правди”

1670

Телеканал “TV-4” – ровесник Незалежності України. Свою назву отримав дуже просто: в 1991-му, на Тернопільщині, де до того транслювалося три телеканали, він став четвертою телевізійною кнопкою. І водночас телеканал “TV-4” став першим в області, який почав постійно і докладно висвітлювати події в регіоні, розповідати про життя в селах та містечках області.

Нині телеканал TV-4 працює за графіком 24/7, його програми дивляться не лише мешканці Тернопільської, а й сусідніх областей. До Дня народження телеканалу ми хочемо більше розповісти про внутрішню кухню “TV-4”. А також, директор “TV-4” та ведуча програми “Межа правди” Юлія Винокур “привідкриє” завісу, як вже 16 вересня, працівники разом із зірковими гостями святкуватимуть ювілей телеканалу.
Сьогодні, 9 вересня, о 20:00 гостями “Межі правди” стануть ті, хто творив телебачення у далеких дев’яностих та на початку двохтисячних.

Ви також можете привітати улюблений телеканал з ювілеєм. Телефонуйте у нашу студію, або пишіть вітання у коментарях під трансляцією у фейсбук.
Телефони студії – 43-41-00 та 068 676 39 00