додому Новини 30 молодих та активних людей вже зголосились для стажування у Тернопільській міській...

30 молодих та активних людей вже зголосились для стажування у Тернопільській міській раді

559

vlcsnap-2014-12-15-16h39m46s24830 молодих та активних людей вже зголосились для стажування у Тернопільській міській раді. Меморандум про співпрацю у листопаді підписали міський голова Тернополя та голова громадської організації “Молодіжне об’єднання «Файне місто». Стажерами можуть стати громадяни України віком до 29 років, які вільно володіють українською мовою та вміють користуватись комп’ютером. Натомість стажування – табу для помічників-консультантів депутатів усіх рівнів або працівників виконавчих органів ради та державних органів.

Після проходження стажування учасники отримають характеристики та сертифікати від міської ради, як це практикується у європейських країнах. Весняне стажування триватиме з 1 лютого до 20 квітня, осіннє – з 10 вересня до 30 листопада, тобто в періоди між навчальними сесіями. Зареєструватись для участі можна на сайті Тернопільської міськоради. Анкети прийматимуть до 1 січня 2015 року. За місяць, до 1 лютого, планують відібрати учасників.

– Учасниками стажування можуть стати студенти вишів від 3 курсу, маючи певний рівень успішності, знання іноземної мови, хоча б одної, а також студенти, які навчаються в аспірантурі, або закінчили віком до 29 років, – розповів  голова ГО “Файне місто” Василь Томчишин.


– Буде воно відбуватись по двох програмах. Перший варіант – це неповний робочий день, розрахований для тих, хто стажується в межах 4 годин, другий розрахований на тих, хто бажає працювати в органах місцевого самоврядування в Тернопільській міськраді і її структурних підрозділах, не менше 10 годин на тиждень, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.