додому Новини 30 квітня: “Воплі Відоплясова”, ПК “Березіль”

30 квітня: “Воплі Відоплясова”, ПК “Березіль”

521

008652_normal

Коли: 30 квітня, четвер, 19:00

Де: ПК “Березіль” (вул. Миру, 6)

Хто:  “Воплі Відоплясова” – великий весняний тур, драйвова програма харизматичних музикантів.

Весна прийшла! Водночас з нею легендарний гурт “ВВ” разом з Олегом Скрипкою призначає нові побачення своїм шанувальникам. Музиканти вирушають у “Великий весняний тур” містами України. «ВВ» везуть прихильникам улюблені хіти та нові пісні, шалений драйв і щиру впевненість у те, що ВЕСНА ПЕРЕМОЖЕ!

«Великий весняний тур» – це драйвова програма харизматичних музикантів. Запальні рок-н-рольні хіти, ліричні балади, етно-рокові композиції. Усе це, а також позитивний настрій і живе спілкування з улюбленим гуртом чекає на шанувальників під час нового концертного туру «ВВ».

Ми активно готуємося до нашої музичної мандрівки, бо скучили за щирим рок-н-рольним драйвом, енергетикою повних залів, позитивними емоціями. Знаємо, що наш слухач любить і чекає на нове спілкування з нами. Призначаємо усім, хто любить «ВВ», теплі квітневі побачення на наших концертах» – поділився думками фронтмен гурту «ВВ» – Олег Скрипка.

Тур Україною для “вевешників” завжди бажаний і певною мірою унікальний. Оскільки майже за 30 років своєї концертної діяльності музиканти здобули цілу армію прихильників з усієї України. Окрім улюблених хітів, на шанувальників творчості “ВВ” чекає чимало музичних сюрпризів та творчих інтерпретацій.

1408546666_0421.1000x800large