додому Новини 3 нові тролейбусні лінії почнуть будувати цьогоріч у Тернополі

3 нові тролейбусні лінії почнуть будувати цьогоріч у Тернополі

582

vlcsnap-2015-02-04-16h03m38s140Гроші на це виділив сьогодні виконавчий комітет Тернопільської міської ради.

У 2015-му Тернопіль продовжить розвивати електротранспорт. Час від часу чиновники докуповують по кілька тролейбусів, які до нас вже їздили по іноземних дорогах. Не виняток і цей рік. На чеські тролейбуси з міського бюджету “Тернопільелектротрансу” виділили майже 3,5 мільйони гривень. Розширити планують і тролейбусні маршрути. Цьогоріч у Тернополі почнуть будувати три нові тролейбусні лінії, каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

– Понад 3 млн грн виділено для початку будівництва нових тролейбусних ліній, а саме це вулиця Крольова – Сахарова – Купчинського, Протасевича – Довженка – Лесі Українки і лінії вул. Бережанська – Лучаківського – Тролейбусна. По суті три нових мікрорайони ми зациклюємо в існуючу тролейбусну мережу.

Виконком міськради виділив також гроші на прилади автоматичного оголошення зупинок та обладнання для електронної оплати проїзду в громадському транспорті.
3 мільйони гривень компенсації за витрати на перевезення отримає з міського бюджету комунальне підприємство “Тернопільелектротранс”, відтак у цьому році вартість проїзду не зміниться і становитиме 1,50 грн, а пільгові категорії й надалі їздитимуть у тролейбусах безкоштовно. А на базі “Міськавтотрансу” планують відкрити школу для навчання водіїв вантажного транспорту і автобусів. Це – нові робочі місця і кваліфіковані водії громадського танспорту, кажуть чиновники. На це передбачили 450 тисяч гривень.