додому політика 3 лютого у Тернополі – вибори

3 лютого у Тернополі – вибори

625

Проміжні вибори де обиратимуть депутата-мажоритарника до Тернопільської міськради сьогодні були під загрозою. До останнього голова та члени міської територіальної виборчої комісії чекали перерахунку грошей на проведення виборів. Кошти почали надходити близько сімнадцятої і чи перерахували їх у повному обсязі не відомо. Однак, як запевнив нашу знімальну групу голова територіальної виборчої комісії, 3 лютого вибори таки відбудуться. Голосуватимуть на 27 виборчому окрузі, який охоплює дві вулиці Тернополя – Київську та 15 Квітня.

У неділю, 3 лютого, тернополяни обиратимуть депутата-мажоритарника до Тернопільської міської ради замість Михайла Головка, який став народним депутатом України. Сьогодні до виборів усе готове, переконує голова територіальної виборчої комісії Іван Чорнозуб. Облаштували три необхідних дільниці, надрукували 6651 бюлетень, склали уточнені списки виборців, а тернополянам роздали запрошення.

Іван Чорнозуб, голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії: "Повний склад бойовий, люди цікавляться. Ми їх навчаємо, і вся матеріальна база, тобто немає недостатків, щоб дільниці працювали нормально".

Єдина проблема, через яку до останнього вибори були під загрозою, каже Іван Чорнозуб, відсутність грошей. Ще від початку виборчого процесу жодної гривні на рахунок територіальної виборчої комісії не надійшло. Влада міста пояснює, з боку міськради зробили усе необхідне: 127 тисяч гривень на проведення виборів з міського бюджету виділили вже давно.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Для проведення виборів було передбачене фінансування з державного бюджету, в розмірі 127 тисяч гривень. Ці гроші не надійшли, але з метою, щоб вибори відбулись, ми десь до такої ситуації готувались і тому з бюджету міста було виділено необхідну суму коштів".

Проте, гроші почали надходити до міської територіальної виборчої комісії лише сьогодні близько сімнадцятої години. І чи надійшли в повному обсязі невідомо. Та Іван Чорнозуб сподівається, що кошти надійдуть усі, і вибори все-таки відбудуться. Сьогодні членам дільничних виборчих комісій передаватимуть бюлетені. У кожному з них – прізвища чотирьох кандидатів. У цих бюлетенях, на відміну від тих, за якими обирали народних депутатів України, буде графа "Проти всіх".

Іван Чорнозуб, голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії: "Це представники різних політичних сил, так є від "Інформаціної України", від політичної партії "УДАР", ВО  "Свобода" та КПУ. Два кандидати зняли свої кандидатури".

3 лютого дільниці відкриють о восьмій ранку. Їх буде три і працюватимуть вони у: двадцятій школі Тернополя на вулиці Братів Бойчуків, 4, на території підприємства "Тернопільтеплокомуненерго" на вулиці Київській, 3А та у приміщенні дванадцятого ЖЕКу ДП "Люкс" за адресою 15 Квітня, 15. Закриватимуть дільниці о 22 годині.