Головна Новини 3 червня в Україні – ЗНО з французької мови

3 червня в Україні – ЗНО з французької мови

530

znoВ Україні триває зовнішнє незалежне оцінювання. Перший тест вступники складали 24 квітня з української мови і літератури. Тепер після шкільних іспитів, останнього дзвоника і випускного вступні випробування продовжаться. Найближчі у графіку – тести з іноземних мов. Завтра їх розпочне французька мова.

ЗНО абітурієнти складатимуть протягом червня. Графік щільний, чи не щодва дні – тестування. Першим буде зовнішнє незалежне оцінювання з французької мови, 3 червня, а останнім знання перевірятимуть з хімії, 26 червня. Паралельно проходитиме і додаткова сесія, яку розпочне тест з української мови і літератури 9 червня.

– Досвіду наші учасники набули під час тесту з української мови і літератури. Вони вже знають процедуру, вони вже знають технологію. Вони знають, як користуватися зошитом, бланком відповідей. Тому хочеться вірити, що наступні тестування пройдуть набагато якісніше, краще і з добрими результатами, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Перші у графіку тестувань іноземні мови, російська і математика. Усі ці ЗНО мають не лише закриту, а й відкриту частину тестів. Бланк “Б” перевірятимуть вчителі. З математики цьогоріч вперше тестування буде у двох рівнях: базовий і поглиблений. Організатори ЗНО радять вступникам: до тестів підійти серйозно, але без зайвих хвилювань, одягатися відповідно до погоди, із собою можна взяти прозору пляшку негазованої води. Головне розраховувати на власні сили, не користуватися ні шпаргалками, ні технічними засобами.

– Ми маємо, на жаль, прикрий приклад того, що шість учасників були видалені під час сесії з української мови і літератури. Я думаю, що не варто випробовувати долю на наступних тестуваннях, адже можна втратити цілий рік, не скориставшись можливістю вступити у виш в цьому році. Буде учасник видалений, а це означає, що він не дорахується того чи іншого предмету, – каже Юрій Шайнюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here