Головна освіта 3 червня стартує ЗНО, а першим буде тестування з іноземної мови

3 червня стартує ЗНО, а першим буде тестування з іноземної мови

270

Трохи більше місяця залишається до початку зовнішнього незалежного оцінювання. 3 червня  стартує ЗНО, а першим буде тестування з іноземної мови. Український центр оцнювання змінив дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання з деяких предметів. Торкнуться зміни всесвітньої історії та біології. Тестування з всесвітньої історії відбудеться 16 червня, а з біології – 25 червня.

– Український центр оцінювання якості освіти відстає у темпах друкування зошитів для вступних іспитів. На тестування з всесвітньої історії, якщо проводити таку аналогію, зареєструвалося в Тернопільській області 253 абітурієнтів. Це буде сформова но один пункт тестування. А біологію буде складати в 10 разів більше у нашій області 2532 учасники, – розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторинку якості освіти
  Юрій Шайнюк.

В Українському центрі оцінювання якості освіти вирішили: біологію і всесвітню історію поміняти місцями. Тепер зошити до тестування з біології встигнуть надрукувати. Запрошення на ЗНО вже міститимуть зміни графіку тестування. Отримають запрошення учасники вже незадовго, на початку травня. Їх надсилатимуть поштою, а також на особисту сторінку абітурієнта. І те, і те запрошення мають однакову силу.

– Там вказується інформація: предмет тестування, адреса пункту тестування. Цей документ без печатки, не є юридично оформлений. Це один із трьох документів, який потрібно мати із собою. Крім запрошення ще треба мати сертифікат українського центру оцінювання якості освіти, документ, який засвідчує особу: паспорт або свідоцтво про народження. Це має бути той документ, по якому абітурієнт реєструвався, – каже Юрій Шайнюк.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here