Головна Новини 29 лютого – день, який випадає раз на чотири роки

29 лютого – день, який випадає раз на чотири роки

755

vlcsnap-2016-02-29-18h01m02s00229 лютого – день, який випадає раз на чотири роки. Ця дата з’явилась ще у 46 році до нашої ери і ввів її Юлій Цезар. А от рік, котрий має 29 лютого називається високосним і складається рівно з 52-х тижнів і двох днів. Про нього в народі існує чимало повір’їв, проте всі вони не більше, аніж людські вигадки, говорить астролог та космопсихолог Іван Круп’як. Нісенітницею є і те, що цього року одружуватись не бажано, бо, запевняє, подружнє життя залежить лише від того, як його побудувати самим.

Високосний рік був запроваджений разом з юліанським календарем в 46 році до нашої ери. Люди довго не могли підлаштувати календар під обертання нашої планети навколо Сонця, яке вона здійснює не за ціле число днів. Найкращим варіантом стало додавання одного дня раз на чотири роки. Хто народився у цей день, відзначає День народження рідше у чотири рази.

– Я знаю трьох дівчат і двох чоловіків, які народилися в цей день, вони досить успішні і в житті в бізнесі. Одна дівчина майже об’їздила цілий світ і коли ми чисто випадково зустрілися, дякувала богам, що вона народилася, послана була в цей день, – розповідає астролог Іван Круп’як.

З високосним роком пов’язані різні повір’я, проте статистика їх не підтверджує, кажуть астрологи. Він такий самий, як і всі решта.

– Навіть колись казали, що не можна там одружуватись чи щось. Але це фактично в нас такий був закон прийнятий, саме дівчата могли в цей день іти до хлопців свататись і вибирати. так що це був один день, де дівчата мали більше прав, ніж хлопці. Шлюби заплановані на небесах. І що тобі назначено, то тобі те й буде, – каже Іван Круп’як.

Тож Іван Круп’як радить не вірити у забобони та самим бути ковалем свого щастя.

– Треба: ага, високосний рік почався, значить він для мене має бути щасливим, цікавим, веселим. Позитивами себе зарядити і все. А як ми будем думати, ой, високосний, значіть він буде такий, бо так казали – ми вже з таким будемо проживати і чекати чогось негативного, – пояснює Іван Круп’як.

А от для кого 29 лютого високосного року став щасливим – це для голівудського актора Леонардо Ді Капріо. Він став лауреатом премії «Оскар» в номінації кращий актор за роль у фільмі «Легенда Г’ю Гласса» режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. Статуетку він отримував вперше за свою акторську кар’єру, а знімається в кіно Ді Капріо з дитинства. Номінувався актор на Оскар аж п’ять разів.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here