додому суспільство 29 грудня у Тернополі – ярмарок

29 грудня у Тернополі – ярмарок

535

Скупитись харчами можна буде у суботу, 29 грудня,  – у Тернополі проведуть ярмарки сільськогосподарської продукції. Цього разу краму ще побільшає, запевняє влада. Торгуватимуть представники районів у звичних місцях: на майдані Мистецтв, на майданчику на перехресті вулиць Миру-Дружби, на вулиці Лесі Українки та Леся Курбаса.

– Асортимент продукції буде відрізнятися. Бо йдуть свята, буде реалізовуватися пшениця для куті. Буде достатня кількість меду і всіх цих продуктів. Ми збільшимо асортимент продуктів переробки м'ясної – це і ковбаси, і шинки, і інші вироби, і копченості, які потрібні люди, щоб гарно відсвяткувати свята, – розповідає начальник управління агропромрозвитку Тернопільської ОДА Андрій Хома.

Ярмарки проводять, аби забезпечити тернополян сільськогосподарською продукцією на 10-15% дешевшою, як в торгівельній мережі та на ринку.

– В нас завжди знижки, Ви знаєте 10,15,20%. Цього разу ми плануємо знижки не менше 15-20% від ринкових цін, від цін торгівельної мережі, – каже Андрій Хома.

Розпочнеться сільськогосподарський ярмарок на чотирьох майданчиках у Тернополі у суботу, 29 грудня, о дев'ятій ранку.