додому культура 28 серпня у Тернополі буде свято квітів

28 серпня у Тернополі буде свято квітів

407

У Тернопіль повертається справжнє квіткове свято. 28 серпня парк Національного відродження перетворять на квітковий рай. Організатори запрошують усіх не лише відвідати свято, а й взяти у ньому участь. Власні квіткові композиції може принести кожен.

Часто нове – це добре забуте старе. А якщо це старе, і справді дуже добре, то чому б його не відродити, подумали чиновники і повернули Тернополю традиційне колись Свято квітів. Квітковий рай облаштують у парку Національного відродження до Дня міста, 28 серпня. Щоправда, розміщення квіткових композицій хаотичним не буде. Карту з визначеними для них місцями вже розробили.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Ми розробили топінари. Це такі металеві конструкції у вигляді різноманітних звірів, де вставляються вазони. І вони не є тимчасовими. Їх можна ставити у будь-яких місцях, на вулицях, у скверах. І ми їх представимо у Квітковому раю. Вони вже готові".

У святі візьмуть участь медичні, освітні, комунальні установи міста. Менш охочі квіткові магазини, кажуть чиновники. Запрошують долучитись і тернополян.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Місту не обійдеться на це ні копійки. Тому що це перш за все ініціатива людей і їх фантазія. Якщо фантазію можна оцінить в грошах, то можна тільки так.  А взагалі, це та робота, час, коли можна не лише на словах проявити любов до власного міста".