додому Новини 28-29 жовтня усі бюджетні установи Тернопільської області будуть з теплом, – Софія...

28-29 жовтня усі бюджетні установи Тернопільської області будуть з теплом, – Софія Близнюк

878
28-29 жовтня усі бюджетні установи Тернопільської області – школи, дитячі садки, заклади охорони здоров’я – будуть з теплом. Про це розповіла заступниця директора департаменту – начальниця управління житлово-комунального господарства і енергозбереження Тернопільської облдержадміністрації Софія Близнюк.

Чиновниця каже: відповідно до меморандуму, підписаного 30 вересня, бюджетні установи та організації будуть отримувати природній газ за ціною 16 гривень 554 копійки.

“На сьогодні ми працюємо над підписанням цих договорів з товариством газопостачальної компанії “Нафтогаз Трейдинг”. Проте є велика кількість договорів, тож, відповідно, компанія не встигає їх підписувати. Тому Уряд прийняв рішення: є постанова 1102 від 25 жовтня, яка зобов’язує операторів газорозподільчих мереж забезпечити включення газу для всіх бюжетних установ – це школи, садочки та всі заклади охорони здоров’я”, – каже начальниця.

Газ увімкнуть автоматично, зауважує Софія Близнюк. Очікують, що сьогодні-завтра всі заклади, які підпадають під дію цієї постанови, отримають газопостачання та, відповідно, тепло.

“Установам, які будуть включені в автоматичному режимі, протягом жовтня і листопада постачатиме газ постачальник останньої надії по ціні 16 грн 80 коп. По мірі підписання договорів з “Нафтогаз Трейдинг”, вони будуть на енергетичній платформі переведені до “Нафтогазу Трейдинг”, ціна газу в яких 16 гривень 554 копійки. Жодна бюджетна установа без газу не залишиться.”, – коментує Софія Близнюк.