Головна Анонс 27 серпня о 20.00 – прямий ефір з міським головою Тернополя Сергієм...

27 серпня о 20.00 – прямий ефір з міським головою Тернополя Сергієм Надалом

397

vlcsnap-2015-07-03-17h47m11s128Ремонти тернопільських доріг, приготування до зими, День міста. 27 серпня о 20.00 – прямий ефір з міським головою Тернополя Сергієм Надалом. Телефон студії 43-41-00. Запитання залишайте в коментарях.

Коментарі

6 КОМЕНТАРІ

 1. Коли візьмуться за ремонт тротуарів? Особливо жахливий стан тротуару від кондитерської фабрики “Тера” і на “горбатий міст”….з дитиною в колясці неможливо проїхати!!!

 2. Доброго дня,коли планується встановити дитячий майданчик в садочку№6?Дякую

 3. УВАГА! ВАЖЛИВО!:
  1. Надзвичайно важливим є розширення дорожнього полотна по вул.Клінічній від СБУ до закінчення межі “Університетської лікарні” за рахунок прилеглого до лікарні тротуару. Він, окрім функції ринку для “шанхаю з (незаконних?)МАФів”, є абсолютно непотрібним. Від “Мінімаркету” на початку вулиці з правого боку і до закінчення її нема ЖОДНОЇ! будівлі. Із ліквідацією тротуару зникнуть проблеми заторів на цій ділянці, “Швидкі”зможуть безпроблемно доставляти хворих і відвідувачі лікарні та поліклініки матимуть де паркувати авто. Заборонними знаками проблему не вирішити!
  2. Чому до сьогоднішнього дня на майданчику перед БП “Роксолана” не ліквідовані НЕЗАКОННІ! “паркувальні замки”. ?

 4. Добиваємось вже довго реконструкції спортивного майданчику по вул. 15 квітня 2,4, С. Петлюри 1,3.
  Говорилось довго про реконструкцію 11 майданчиків у місті, але на жаль наш обминули увагою не зважаючи на те що його загруженість дуже велика. Скажіть будь ласка чи можемо ми розраховувати, найближчим часом, на реконструкцію нашого майданчику оскільки він зараз у аварійному стані і є травмонебезпечний.

 5. Шановний Сергію Віталійовичу! Чи буде провдитися ремонт дорожнього покриття та водогону по вул. Достоєвського? Асфальт на нашій вулиці відсутній. Щоранку з кранів тече ржава вода.
  Мешканці вулиці Достоєвського

 6. Пане мер! Я знову звертаюсь від імені мешканців Достоєвського.
  У 80-х роках мешканці вулці за свій кошт робили дорогу. Зараз у нас в кінці вулиці три багатоповерхівки (дві з них відносяться до вул. Петриківськоі). Під час будівництва цих багатоповерхівок наша дорога була повністю знищена. Ми не готові зараз знову за власні кошти робити дорогу, та й ви на сайті міськоі ради обіцяли, що на Достоєвського до нового року проведуть ремонт.
  В такому випадку ми перекриємо проізд до багатоповерхівок

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here