додому суспільство 27 квітня Тернопіль ярмаркуватиме

27 квітня Тернопіль ярмаркуватиме

463

Тернопіль напередодні Великодніх свят ярмаркуватиме. 27 квітня торгуватимуть на чотирьох мікрорайонах міста: "Дружба", "Східний", "Центр" і "Сонячний". Приїдуть на ярмарок в обласний центр підприємці-аграрії з різних районів області. Ціни, обіцяють організатори ярмарку, будуть нижчі, а ніж на ринку. На передвеликодній ярмарок запрошує і Марічка Пачковська.

Закупити продукти на Великодні свята тернополяни зможуть на ярмарку. У департаменті агропромислового розвитку пояснюють, такі торговиці у тернополян користуються великим попитом. На передвеликодньому ярмарку городяни зможуть придбати усе, аби святковий стіл був багатий на страви.

– Аграріями області буде представлено широкий асортимент продукції, а саме: м'ясо, ковбасні вироби в асортименті. Також буде цукор, крупи, овочі. Тобто, продукція агропромислового комплексу, – розповів перший заступник директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської ОДА Володимир Стахів.

Ярмарок – це можливість для тернополян придбати продукцію місцевих підприємців, а для підприємств без посередників продати вироблене. А от заманюватимуть покупців на ярмарок цінами. У департаменті агропромислового розвитку обіцяють, вони суттєво відрізнятимуться від тих, що на ринку.

– Ми проведемо моніторинг ціновий по всіх торгівельних точках: і ринок, і супермаркети. І, враховуючи що ціни будуть від виробника, то це буде зменшена ціна в межах 10-15% буде нижча ціна, ніж на ринку чи  торгівельній мережі, – каже Володимир Стахів.

Ярмарок відбудеться 27 квітня. Торгівлю оранізують одразу у чотирьох мікрорайонах Тернополя: на перехресті вулиць Дружби-Миру, на вулиці Лесі Українки, на майдані Мистецтв у центрі та на майданчику ринку «Галицький».