Головна духовність 27 червня Українська Греко-Католицька Церква вшановує своїх ісповідників віри та мучеників

27 червня Українська Греко-Католицька Церква вшановує своїх ісповідників віри та мучеників

414

27 червня Українськvlcsnap-2015-06-26-16h03m19s132а Греко-Католицька Церква вшановує своїх ісповідників віри та мучеників, яких під час візиту до Львова, беатифікував блаженний Іван Павло ІІ. На парафії новомучеників УГКЦ, яка знаходиться поблизу восьмої школи Тернополя, завтра храмовий празник. З нагоди свята парафіяни і священики організували в благодійному фонді “Карітас” обід для малозабезпечених людей.

Отець Ігор Махніцький десять років пропрацював в благодійному фонді “Карітас” в проекті Мобільна робота з молоддю. Далі висвятився на священика і вже три роки служить на парафії новомучеників українського народу, що знаходиться поблизу восьмої школи. Завтра в церкві – храмовий празник, саме 27 червня вшановують пам’ять ісповідників віри та мучеників українського народу. Другий рік поспіль адміністратор храму отець Ігор разом з парафіянами напередодні храмового празника організовує для потребуючих благодійний обід.

– Ми вирішили на церковних зборах, що не потрібно провадити великі гостини на парафії, а потрібно щось корисне зробити для Бога і для потребуючих людей. Наша парафія не є така велика, вона є молоденька лише 3 рік існує, немає таких великих ресурсів, але навіть немаючи великих грошей ми переконуємося в тому, що коли маємо добру волю, то можемо робити великі справи, сподіваємося, що цей благодійний обід стане зразком для наслідування інших церков. Бо для того, щоб зробити цей обід, насправді не потрібно багато, потрібна лише добра воля і добра організація, – каже адміністратор церкви Новомучеників українського народу, отець Ігор Махніцький

– Я думаю, якщо хоча б кожна третя або четверта парафія робила цей жест і цю пожертву, це було б дуже мило в очах Божих і напевно ця жертва ставала б офірою щоб і скорше мир настав на нашій українській землі, – каже генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.
Малозабезпечених пригощали борщем, картоплею з котлетами та солодощами. Люди кажуть, все було смачно і дякують за благодійний обід отцям і парафіянам церкви новомучеників українського народу, а також благодійному фонду “Карітас”.

– Смачно і добре, і я дуже вдячна що так зроблено як має бути, –  каже пані Марія

Я складаю подяку отцю Андрію, директору Карітасу за допомогу у сприянні організації цього обіду, а також хочу подякувати усім нашим парафіянам, які збирали гроші, готували страви. Вони навіть сьогодні приїхали до Карітасу і будуть роздавати це все. тобто, ми хочемо не просто дати щось бідним, ми хочемо щоб наші люди познайомилися з потребуючими, подивилися їм в очі, запитали про їх життя, хочемо що вони побачили в них людей, на яких ми часто закриваємо очі. Хочемо бути цивілізованим суспільством маємо виявляти піклування про інших, – каже адміністратор церкви Новомучеників українського народу, отець Ігор Махніцький
У суботу, 27 червня, з нагоди храмового празника, на парафії новомучеників українського народу відправлять святу Літургію – початок об одинадцятій. Після богослужіння відбудеться родинний концерт. Священики запрошують долучитися до святкувань усіх охочих.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here