додому Новини 265 наплічників з подарунками отримали діти військовослужбовців з Тернопільщини

265 наплічників з подарунками отримали діти військовослужбовців з Тернопільщини

428

265 наплічників з подарунками отримали діти військовослужбовців з Тернопільщини. Діти з діаспори, які є учасниками Спілки Української Молоді, долучилися до акції “Теплом зігріємо серця”. Гостинці з різних куточків світу вручили сім’ям учасників бойових дій із 44-ої бригади, Правого сектору та членам руху Спілки Української Молоді. Більше про акцію дізнавались наші журналісти.

Родина Ратушних – тернополяни та учасники Спілки Української Молоді. Їхній батько Віктор Ратушний – військовий, що боронить нашу країну від російських загарбників. Попри статус батька багатодітної сім’ї, краянин не зміг залишатись осторонь, та після початку повномасштабного вторгнення вступив до Збройних сил України.

“Так. Він мав право цього не робити, проте відчував свій обов’язок виконати це. Він сподівався, що ми впораємось. Все буде гаразд. Чекаємо нашого тата вдома”, – поділилась дружина військовослужбовця Ольга.

“Для мене тато – супергерой. Тато дуже класний. Він щовечора дзвонить. Ще до війни він читав щовечора Біблію. Це було класно: слухати всі уривки”, – розповідає про батька дочка Яна.

Сім’я Ратушних долучилась до акції “Теплом зігріємо серця”, яку щорічно з 2014 року проводить Спілка Української Молоді.

“З 2014 року СУМівці зі всього світу вирішили організувати подарунки для дітей військових. Хотілось трохи підтримати родини наших військових. І принести радість їхнім дітям”, – зазначила Мар’яна Марець, координаторка акції “Теплом зігріємо серця”.

Благодійники передали дітям військових 265 наплічників, одяг, солодощі, канцелярію, іграшки, а також те, що вони вважали за потрібне. Для дітей віком 12-14 років іноземні благодійники передали гроші. На них СУМівці закупили подарунки вже в Україні. Гостинці від волонтерів із різних куточків світу вручили сім’ям учасників бойових дій із 44-ої бригади, Правого сектору та членам руху Спілки Української Молоді. Загалом протягом 10 років більше 18 000 дітей отримали такі дарунки. Цьогоріч наплічники призначені для родин військових, чиїх батьків мобілізували в 2023.