Головна Анонс 26 травня гість прямого ефіру на TV-4 – Сергій Надал

26 травня гість прямого ефіру на TV-4 – Сергій Надал

733

28квітня20-00 (2)26 травня – гість прямого ефіру на TV-4 міський голова Тернополя Сергій Надал. Говоритимемо про події, які відбувались 19 травня у міській раді, господарські питання, ремонт дворів і тарифи на ЖКГ. Початок ефіру – 20:00. Телефон студії 43-41-00. Залишайте свої питання у коментарях.

Коментарі

8 КОМЕНТАРІ

 1. Добрий день.
  Питання для нашого мера слідуюче:
  коли буде ремонтуватися дорога і тротуар біля будинку по вул. Київська 16 (під’їзди 1,2,3)?
  З недавнього часу відрізок дороги став проїзним, так як поруч побудували житловий будинок Бр. Бойчуків 4А із продуктовим магазином та аптекою і дорога дуже сильно розбилася.
  Величезні ями є як на дорозі, так і на тротуарі. Не можливо просто пройтися (ні по дорозі, ні по тротуарові), вже не кажучи про батьків які везуть своїх діток на колясках, візках, велосипедиках.
  А попри будинок ходить дуже велика кількість людей із сусідніх будинків.
  Хотілося б почути конкретні дати.
  Дякую.

 2. Деякі тернопільські сайти опублікували свою версію причин затримання Камінського, зокрема однією з причин називають помсту правоохоронців за те, що Виконком міськради за ініціативи Камінського не проголосував реєстрацію службових квартир за працівниками тернопільскої міліції та прокуратури. Можете прокоментувати цю інформацію?

 3. Доброго дня! Скажіть будь ласка чи планується ремонт дороги-доїзду до міської дитячої лікарні? Дякую

 4. Просимо мера посприяти ремонту криниці по вул Просвіти між будинками 23 та19.

 5. Добрий вечір!!! Я мешканець м.Тернополя по вул Підкови 6. Мешканці будинку неоднарозово звертались з проханням , скаргою щодо розміщення будівельного крану , який знаходить вже протягом трьох років.У вітер він хитається як гойдалка, а про технічний стан годі говорити. Ніхто на ці прохання ні скарги не реагує, ні забудовник компанія Технокорс, ні міська рада! Мешканці будинку неодноразово здавали гроші на ремонт дороги своїми силами, але це все безуспішно! Пане Сергій Віталійович , просимо і благаємо повпливати щодо вирішення цього питання , щодо крану і благоустрою будинку. Ні таксисти ні швидка допомога , не може заїхати до будинку в центрі міста. Щиро вдячні майбутні виборці

 6. Добрий день.
  Питання для нашого мера слідуюче:Коли планується ремонт дороги по вул. Н Яремчука ,хочаб до паспортного столу,це перше.Друге в двір паспортного столу заїжає багато транспорту,тому від будинку44А,не пройти не проїхати.Тому пропонуємо облаштувати паркувальну площадку,між гуртожитками 37-39 там є трошки місця,таким чином вирішиться проблема свобідного проходу.І ще одне територія біля поспортного столу практичо НЕ ПРИБЕРАЄТЬСЯ,також необрізані сухе гілля на тих старих липах які ростуть на прилеглій території. Дякую!

 7. програма закінчується будь ласка передайте питання мерові!

 8. На прямий ефір зателефонувати неможливо , відповіді немає, кран буде на підкови 6 , поки не впаде , дорогу будем засипати щебнем і надалі. Дякую голові міської ради Надалу С.В.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here