![1605165010_original-photo](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/01/1605165010_original-photo.jpg)
26 та 27 січня у Тернополя та на околицях міста не буде водопостачання.
– У зв’язку з переключенням нової мережі на вулиці Микулинецькій, 26 січня з 9 до 18 години буде припинено водопостачання мікрорайону “Березовиця”. У зв’язку з ремонтними роботами на водопровідній мережі, 27 січня з 9 до 19 години на вулицях Клінічній, Коцюбинського,6 та пр. С.Бандери, 11 не буде води, – пишуть на сайті “Тернопільводоканал“.
Комунальники просять вибачення за тимчасові незручності й рекомендують заздалегідь запастися водою.