додому Новини 26 січня – 20 років з часу створення Державної фінансової інспекції

26 січня – 20 років з часу створення Державної фінансової інспекції

477

 

У суботу, 26 січня, професійне свято у фінінспекторів. Цього дня державні органи фінансового контролю незалежної України відзначать 20-річчя з часу створення. Сьогодні працівників Державної фінансової інспекції вітали представники влади та силових структур Тернопільщини.

Головним завдання Державної фінансової інспекції є контроль за використанням державних грошей та матеріальних цінностей, попередження і недопущення фінансових порушень. Мільйони гривень, повернених до бюджету, викриття фінансових злочинів, притягнення винних до відповідальності – це результат повсякденної роботи працівників Державної фінансової інспекції, каже її очільник Федір Бортняк.

Федір Бортняк, начальник Держфінінспекції в Тернопільській області: "За двадцять років нами проведено понад 24 тисячі ревізій, перевірок. відшкодовано незаконних витрат державних та комунальних ресурсів більше як на 118 мільйонів гривень. Повернено до бюджету майже 16 мільйонів. Перекрито чимало каналів і схем розкрадання державних коштів та майна. Тільки за останніх 5 років обсяг відшкодованих державі втрат склав 97 мільйонів гривень. Рекордним щодо відшкодування державі коштів став 2010 рік, тоді ми відшкодували майже 33 мільйони гривень".

Із професійним святом фінінспекторів вітали представники тернопільської влади, а також структур, дотичних до роботи Державної фінансової інспекції в області. Багатьом працівникам інспекції за самовіддану роботу вручили грамоти та подарунки.

Юрій Желіховський, заступник голови Тернопільської облдержадміністрації: "Що таке 20 років для державної служби в незалежній державі? Для людини це дуже мало. Але той потенціал, що був закладений ще попередниками – і тут велика шана і повага до ветеранів служби, які сьогодні передають свій досвід молодому поколінню. – я думаю, що такий сембіоз дуже важливий. Дуже важливо є те, що сталі, стабільні колективи дуже фахові і вони працюють у нашій службі".

Олег Боберський, аступник голови Тернопільської облради: "Серед органів державної влади органи фінансової інспекції займають особливе місце. Бо на органи фінансової інспекції покладені функції контролю за правильним використанням майна наших територіальних громад. Від того, наскільки якісно ми разом всі співпрацюємо, залежить добробут наших громад, залежить добробут наших співгромадян".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Ваша робота є складною, шляхетною, бо саме на Вас держава поклала функції контролю за дотриманням фінансової дисципліни як в державі, так і в органах місцевого самоврядування. Ми надзвичайно цінуємо той досвід, Ваші вміння і Ваші знання, Вашу принциповість та наполегливість. Впевнений, що Ваш досвід, помножений на професіоналізм, дадуть Вам повністю виконати ті завдання, які ставить сьогодні перед Вами держава".

Під час урочистостей відзначили і ветеранів Державної фінансової інспекції області.