додому Новини 26 громад Тернопільщини працюють, щоб розвивати спорт у себе вдома

26 громад Тернопільщини працюють, щоб розвивати спорт у себе вдома

488
Спорт робить громаду сильнішою. Представники 26 громад Тернопільщини зустрілися з представниками обласного осередку Національного олімпійського комітету України. Все задля того, аби у селах нашого краю почали залучати ще більше дітей та молоді до занять спортом. Подробиці – у сюжеті.
Як розвивається спорт, фізична культура у громадах області та що потрібно для покращення ситуації. Упродовж трьох днів шукали відповіді на ці та інші запитання представники громад Тернопільщини та обласного осередку Національного олімпійського комітету України. Під час семінару учасники мали можливість познайомитися та почути, які ж спортивні заходи відбудуться найближчим часом

Іван Калаур, голова Тернопільського осередку Національного олімпійського комітету України, пояснює: “Ми маємо, розробили декілька заходів, і ось ці заходи ми хочемо просувати по ТГ, щоб (забрати паузу) визначили види спортивних змагань, які будуть проводитися по ОТГ. Будуть проводитися відбіркові змагання по ТГ, а потім фінальні змагання вже будемо проводити у Тернополі”.

Тернопільський осередок Національного олімпійського комітету України старається підтримувати спортивну галузь в області. Упродовж цього року відбулися різні спортивні заходи, де людей залучали до фізичних активностей. Та наразі спортивний напрямок у громадах розвивається по-різному, каже Іван Калаур.
“Ми проводили цей олімпійський день в декількох територіальних громадах. І от ми відслідкували, що ті територіальні громади, де голова громади більш відноситься до спорту позитивно, то там і відповідно фізкультура і спорт на високому рівні. А де голова територіальної громади не із спорту, то там трішки нижче. Тому ми хочемо активізувати розвиток фізкультури і спорту в Тернопільській області”.

Юного українця на сьогодні слід виховувати на принципах олімпізму. Серед яких – популяризація здорового способу життя, переконує Андрій Огнистий.

Андрій Огнистий, голова Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України, переконаний: “Донести до дітей з юного віку принципи олімпізму – це якраз і завдання шкіл, які знаходяться в громадах. А керівники громад, представники, повинні бачити, які шляхи на сьогоднішній день має олімпійська освіта, які резерви вони ще не використали. Сподіваюся, що зустріч їм відкриє”.

Захід відвідали представники 26 територіальних громад області. Великоберезовицька громада – одна з тих, хто активно розвивається в галузі спорту.

Ігор Бронецький, начальник відділу молоді і спорту, сім`ї та туризму Великоберезовицької селищної ради, коментує: “В нас існує дитячо-юнацька спортивна школа “Олімп”, в якій займається 275 дітей. Також велику увагу приділяється у фінансовому плані. В нас за останній рік побудовано багатофункціональний майданчик в селі Острів. В нас є дуже багато напрямків діяльності як у спорті, так і у легкій атлетиці, так і лижних гонках.

Наразі це перша така зустріч між представниками громад Тернопільщини та обласного осередку Національного олімпійського комітету України. Проте не остання, зазначають організатори семінару. Адже в них є спільна мета: показати, що спорт робить громаду сильнішою та здоровішою.