додому спорт 26-27 січня на Тернопільському ставі – чемпіонат з хокею для любителів

26-27 січня на Тернопільському ставі – чемпіонат з хокею для любителів

425

 

Рясний сніг, що падав на Тернопільщині, не завадить проведенню Чемпіонату із хокею на озері для любителів цими вихідними. До суботи п'ять майданчиків розчистять, запевняють організатори: Тернопільська ініціативна група любителів хокею та міська рада. До участі в чемпіонаті вже зголосилося п'ятнадцять команд.

Аби показати якісний хокей під час змагань, п'ять майданчиків на Тернопільському озері підготували ще минулого тижня. Проте погода додала роботи організаторам. Вже до завтра майданчики очистять, далі їх залиють водою. Допомогти організаторам розчистити частину Тернопільського озера для змагань з хокею зголосилися студенти одного з Тернопільських училищ.

Ірина Музика, майстер виробничого навчання Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі: "Сьогодні, на даний момент, тут працює десять хлопців з Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу та торгівлі, які на добровільних засадах допомогають в організації цього спортивного проекту, оскільки частина з них дуже активно займається футболом. Хоча це такий не зимовий вид спорту, але все ж таки. Ми працюємо другий день. Це хлопці з професією електрогазозварювальники, перед тим були хлопці. що навчаються по професії слюсар".

Для змагань використовуватимуть чотири майданчики, на п'ятому зможуть покататися на ковзанах усі охочі. Розпочнеться чемпіонат у суботу, 26 січня, з фіксації Національного рекорду України "Найбільша ковзанка" загальною площею чотири тисячі метрів квадратних.

Георгій Хвічія-Дуве, організатор змагань хокею на Тернопільскому озері: "Розпорядок першого дня, субота – початок ігор о 10 годині. Перед тим проведуть замір майданчиків для Книги рекордів України. Національний реєстр рекордів заміряють майданчик  для рекорду чотири тисячі метрів. Після десятої години будуть групові змагання до четвертої години включно. Після четвертої буде закриття ігрового дня. Наступний день також розпочнеться з десятої години, групові ігри будуть для фіналістів, а втішні – для тих, хто не пройшов до фіналу".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Буде організовано баки для обігріву, кому буде холодно, крім того, зроблена спеціальна ковзанка, де будуть ковзатися люди, які не беруть участь в турнірі, які просто хочуть відпочити також буде організоване громадське харчування, для того, щоб цей день пройшов якісно, гарно і в святковій атмосфері. Як говорять працівники МНС товщина криги безпечна і задовольняє усі потреби для проведення таких змагань".

Переможець змагань "Хокей на озері" отримає дерев'яний кубок висотою близько 60 сантиметрів. Призи організатори передбачили і для кращого гравця та переможців конкурсів.