додому суспільство 25 водіїв у нетверезому стані зупинили інспектори під час свят

25 водіїв у нетверезому стані зупинили інспектори під час свят

576

Великодні свята пройшли на Тернопільщині спокійно, відзначають правоохоронці, жодної квартирної крадіжки, серйозної сутички чи міжконфесійних непорозумінь. Трохи складнішою ситуація була на дорогах області. Інспектори зареєстрували 8 аварій, у яких 8 людей потерпіли. Серед порушень на автошляхах крім перевищення швидкості, інспектори зупинили 25 нетверезих водіїв.

З 30 квітня тернопільські правохоронці посилено патрулювали місто. Найбільше міліціянтів залучали до чергувань у житлових районах Тернополя. Як результат, – вперше за останні роки, – жодної квартирної крадіжки в місті. Патрулювали і дороги та храми області.

Василь Облещук, заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області: "Під час Великодніх свят працівники міліції забезпечували порядок біля храмів, особливо ми звертали увагу на ті храми, де була почергова відправа, щоб уникнути міжконфесійних конфліктів. Хочу відмітити що жодного конфлікту, не зареєстровано, те, що  було 10 років назад вже зараз нема, є порозуміння між конфесіями".

За період свят на дорогах області трапилось вісім аварій, у яких восьмеро людей потерпіли. Одна з резонансних – у Бучацькому районі: мешканець Бучача автомобілем збив водія скутера, і втік з місця аварії. Нині винуватця ДТП уже розшукали.

Василь Барановський, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Половина таких ДТП траплялась з такою категорією водіїв, як мотоциклісти. Така одна аварія трапилась у Бучацькому районі, де водій автомобіля зіткнувся з скутером та в подальшому з місця пригоди скрився. Водій сктера отримав ушкодження, працівниками ДАІ провели заходи і водія цього автомобіля знайдено".

25 водіїв зупинили інспектори ДАІ у нетверезому стані за кермом. Під час Великодніх свят, розповідає Василь Барановський, таких випадків чимало, і найчастіше саме керування у нетверезому стані спричиняє серйозні дорожньо-транспортні пригоди. Особливу увагу слід звертати водіям і на інших учасників руху, влітку це найбільше стосується мотоциклістів та скутеристів.

Василь Барановський, інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Хотілося б нагадати, так як за зимовий період можливо призабули правила дорожнього руху, то пригадати, що під час керування момтоциклом та скутером необхідно вживати всіх мір особистої безпеки, дотримуватись правил і норм поведунки на дорозі, і все ж таки керувати даними транспортними засобвами у шоломах, бо шолом може врятувати їм життя".

Попереду знову вихідні, тому правоохоронці та інспектори ДАІ закликають водіїів, пішоходів бути обережними, а тернополянам радять не залишати на довго без нагляду власні помешкання.