додому Головні 25 вересня Ігорю Ґереті мало б виповнитися 80 років

25 вересня Ігорю Ґереті мало б виповнитися 80 років

1211

25 вересня – Ігорю Ґереті мало б виповнитися 80 років. Він був українським істориком, археологом, мистецтвознавцем і поетом. У день народження митця спогадами про Ігоря Ґерету поділились його друзі. А в державному архіві Тернопільщини влаштували захід “Спомин про Ігоря”.

Ігор Ґерета. Мистецтвознавець, археолог, фольклорист, етнограф та історик. Він був не лише талановитим митцем, але й вірним другом. Майя Хаварівська товаришувала із Ігорем Ґеретою. Жінка із трепетом пригадує ті часи, коли вони проводили вільний час сім’ями.

Ігор Ґерета намагався усіляко привити своїм дітям любов до української історії, до нашої культури і традицій. Навіть банальне святкування нового року Ігор Ґерета вмів перетворити на культурний відпочинок із врахування наших звичаїв, розповідає Майя Хаварівська.

Цьогоріч 25 вересня Ігорю Ґереті мало б виповнитися 80 років. До його дня народження у Державному архіві Тернопільської області влаштували захід “Спомин про Ігоря”. У рамках якого продемонстрували виставку “Духовний символ України”.